Франчайзингова мережа Vianor відкрила 120-й шинний центр в Україні

пт грудня 16 02:50 2011

Франчайзингова мережа Vianor відкрила 120-й шинний центр в УкраїніМережа шинних центрів Vianor продовжує активно розвиватися не тільки у світі, а й в Україні, збільшивши кількість точок до 120. Компанія Nokian Tyres очікує, що за результатами 2011 року мережа, яка працює вже в 23 країнах світу, нараховуватиме 900 шинних центрів.

Поставивши перед собою амбітне завдання – розвинути сегмент шинних центрів в Україні, Vianor цілеспрямовано просувається до результату. Почавши свою діяльність в 2007 році, бренд приніс на вітчизняний ринок шинного сервісу європейські стандарти обслуговування і єдині вимоги до всіх центрів Vianor.

Наступним кроком стало відкриття сервісів, що задовольняють потреби вантажного транспорту та спецтехніки: в 2008 році почав роботу перший шинний центр Vianor Truck, а в 2010-му – Vianor Industrial. Таким чином, компанія Nokian Tyres активно працює над насиченням одного з найбільш проблемних сегментів вітчизняного ринку – продаж шин та надання супутнього сервісу, наповненість якого як і раніше не перевищує 25%.

У 2009 році стартувала програма для корпоративних клієнтів Vianor Club, що дозволяє компаніям ефективно управляти своїми фінансовими потоками і контролювати всі витрати з обслуговування автопарків. При цьому особливий акцент був зроблений на поліпшенні якості обслуговування клієнтів шляхом оптимізації та автоматизації всіх процесів для максимального спрощення та впорядкування роботи підприємств усіх форм власності.

Обрана стратегія розвитку мережі в Україні дозволила досягнути високих результатів за досить короткий строк і забезпечила стабільне зростання кількості шинних центрів під брендом Vianor, що говорить про успішність даної франшизи. Постійні аудити і програми навчання персоналу забезпечують однаково високі стандарти роботи в кожному шинному центрі.

- Оцінюючи наші досягнення за минулий період, ми з упевненістю можемо говорити про високу результативність діяльності компанії з розвитку бізнесу Vianor, - повідомляє директор компанії Nokian Tyres Україна Ігор Богданов, - Франшиза активно розвивається на ринку України і ми розраховуємо протягом найближчих кількох років збільшити мережу до 200 шинних центрів Vianor в нашій країні, тим самим забезпечивши насичуваність даного сегменту.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
• Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]