вт вересня 13 09:42 2016 в категорії Корпоративні новини

Hakkaa päälle! Nokian Hakkapeliitta – піонер у галузі шинних технологій і безпечного водіння

У 2016-му легендарний фінський бренд Nokian Hakkapeliitta святкує 80-річний ювілей. Історія цих зимових шин є своєрідним літописом інновацій, революційних технологій і світових рекордів Nokian Tyres. Завдяки цьому продукти лідера з виробництва шин мають бездоганну репутацію. З преміальними зимовими шинами Nokian Hakkapeliitta поїздка буде безпечною навіть у надскладних погодних умовах.

Першу у світі зимову шину Kelirengas було створено у Фінляндії в 1934 році, її рифлений протектор полегшував рух вантажних автомобілів засніженими дорогами. Цей революційний винахід позбавив водіїв необхідності використовувати на шинах ланцюги для посилення контакту автомобіля з дорожнім покриттям. Попит на Kelirengas був настільки високим, що через 2 роки, у 1936-му, фінська компанія Suomen Gummitehdas, сьогодні відома як Nokian Tyres, створила першу зимову шину для легкових автомобілів. Її поява стала відправною точкою на шляху до майбутніх перемог зимових шин Nokian Hakkapeliitta. Шина отримала назву Lumi-Hakkapeliitta (Снігова Hakkapeliitta) – на честь легендарних фінських кавалеристів Hakkapeliittas.

Найкращі зимові шини і передові технології

Сьогодні в сімействі Nokian Hakkapeliitta є шиповані та нешиповані зимові шини для легкових автомобілів, мікроавтобусів і позашляховиків. Наразі на ринку шин сегмент SUV-моделей відзначається найбільш стрімким зростанням. Компанія також випускає шини для вантажних автомобілів, навантажувачів і тракторів.

Шипована шина Nokian Hakkapeliitta 8, що з’явилася у 2013 році, завдяки ультрасучасним технологіям поєднує високу безпеку та комфортне водіння. Нова концепція ошиповки забезпечує низьку витрату пального і більш м’який контакт з дорогою. У 2013 році саме з Nokian Hakkapeliitta 8 пілот-випробувач Nokian Tyres встановив світовий рекорд швидкості на льоду, розігнавши свій автомобіль до неймовірних 335,713 км/год.

Два роки по тому, у 2015-му, компанія Nokian Tyres випустила новинку для електромобілів Nokian Hakkapeliitta R2 – першу у світі зимову шину з найвищим показником паливної ефективності (клас А згідно з Європейською класифікацією шин). Типорозмір 155/70R19 84Q розроблений спеціально для електричного автомобіля BMW i3. Нешиповані шини втілюють технології майбутнього, що забезпечують високу продуктивність, безпеку і зниження витрат пального в мінливих зимових умовах.

Шини Nokian Hakkapeliitta створені для вимогливих зимових умов

Безкомпромісні зусилля дозволили Nokian Tyres вийти на міжнародний рівень і пропагувати використання зимових шин по всьому світу. Сьогодні, за оцінками експертів, понад 700 мільйонів зимових шин сімейства Hakkapeliitta у холодну пору року допомагають водіям безпечно і без перешкод дістатися місця призначення.

Hakkapeliitta – Hakkaa päälle!

Існує декілька версій походження назви Hakkapeliitta. За однією з них, у XVII столітті фінських кавалеристів, які служили у шведській армії, називали Hakkapeliittas. Йдучи у наступ, ці воїни вигукували свій знаменитий бойовий клич «Hakkaa päälle!», що означає «Атакуй!». Подібно до них зимова шина Nokian Hakkapeliitta ось уже понад 80 років підкорює складні дорожні умови.

Основні факти з історії зимових шин Nokian Hakkapeliitta 

1934. Kelirengas, перша зимова шина у світі.
1936. Створено легендарну зимову шину Hakkapeliitta.
1961. Перша зимова шина, призначена для ошиповки, – Kometa-Hakkapeliitta.
1986. Відкрито випробувальний полігон в Івало, Фінляндія, за Полярним колом.
1995. Концепція Nokian Eco Stud.
2013. Нове покоління зимових шин Nokian Hakkapeliitta. Шипована Nokian Hakkapeliitta 8 і нешипована Nokian Hakkapeliitta R2.
2013. Найшвидша на льоду. Новий світовий рекорд швидкості на льоду – 335,713 км/год – встановлено з шиною Nokian Hakkapeliitta 8.
2014. Сімейство Nokian Hakkapeliitta зростає. Шипована шина Nokian Hakkapeliitta SUV 8, нешипована легкова шина Nokian Hakkapeliitta C3, нешипована шина для комерційного транспорту Nokian Hakkapeliitta CR3.
2014. Перша у світі зимова шина з висувними шипами. Концептуальна шина Nokian Hakkapeliitta. 2014. Нова Nokian Hakkapeliitta R2 – перша у світі зимова шина для електромобілів з показником опору коченню класу А.
2015. Nokian Hakkapeliitta R2. Найбільш енергоефективна зимова шина у світі. Премія Technology of the Year 2016.
2016. 80-річчя зимових шин Nokian Hakkapeliitta, створених, удосконалених і випробуваних на півночі.

Більш детальну інформацію про компанію Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках: www.facebook.com/NokianTyresUkraine
https://twitter.com/NokianTyresUA

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com