Кіму Грану присвоєно почесне звання vuorineuvos

пн червня 14 02:41 2010

Кіму Грану присвоєно почесне звання vuorineuvos11 червня 2010 президент Фінляндії присвоїв Кіму Грану, президенту та генеральному директору Nokian Tyres plc, почесне звання vuorineuvos, яким нагороджуються діячі країни за внесок у розвиток промисловості Фінляндії.

Кім Гран очолює посади президента та генерального директора Nokian Tyres plc починаючи з 2000 року. За цей період компанія швидко зросла, зміцнила свої позиції як потужна міжнародна компанія, що успішно вийшла за межі своїх традиційних ринків країн Північної Європи та особливо активно працює в Росії, країнах СНД і Східної Європи.

Кім Гран також успішно працював на багатьох різних відповідальних посадах та входив у правління компанії. На даний момент, серед інших відповідальних посад, він також є головою Ради Асоціації гумових виробників Фінляндії, заступником голови Федерації хімічної промисловості Фінляндії, членом ради YIT Corporation і Konecranes Oyj, членом Наглядової ради Ilmarinen та членом правління Фінсько-Російської торгової палати.

Для довідки:

Nokian Tyres - найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх та зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.

Vianor – спеціалізована мережа, що представляє шинну галузь. Мережа Vianor нараховує 642 шинних центи, що належать компанії Nokian Tyres або входять до мережі на принципах партнерства, і є лідером ринку в Скандинавії, країнах Балтії, Росії, Україні та Казахстані, а також важливим учасником ринку в Центральній Європі і на півночі США.

Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий – у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився влітку 2005 року.

Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі.

Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]