ср листопада 17 04:00 2021 в категорії Корпоративні новини

Компанія Nokian Tyres нарощує обсяги виробництва на заводі у Фінляндії, працюючи за безперервною тризмінною системою

Компанія Nokian Tyres значно нарощує обсяги виробництва шин для легкових автомобілів на фінському заводі, перейшовши до безперервної тризмінної системи роботи. Завдяки даному збільшенню продуктивності буде створено близько 80 нових робочих місць на виробництві легкових шин в м.Нокіа, Фінляндія.

Рекрутинг вже розпочнається, підбір персоналу здійснюватиметься компанією Nordic Agency. З початку 2022 року завод працюватиме у п’ять змін сім днів на тиждень.

"Протягом року зріс попит на шини на наших основних ринках, і він залишається досить високим. Ми нарощуємо обсяги і збільшуємо кількість персоналу для виробництва шин для легкових автомобілів на заводі у Фінляндії. Вдаючись до цих заходів, ми прагнемо забезпечити доступність нашої продукції, яка користується високим попитом”, - каже виконавчий віце-президент Ману Салмі (Manu Salmi).

У серпні виробництво шин для легкових автомобілів перевели на чотиризмінний графік шість днів на тиждень. З початку 2022 року завод працюватиме за п’ятизмінним графіком сім днів на тиждень. Загальна кількість нових робітників, що прийшли на роботу на заводі у Фінляндії у 2021 році, складає близько 120 чоловік. Внаслідок найму нових робітників, за рік компанія Nokian Tyres загалом створила близько 200 нових робочих місць в м.Нокіа, Фінляндія.

 

Читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах: 

http://facebook.com/NokianTyresUkraine 

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]