пн січня 14 12:43 2013 в категорії Прес-релізи товарів

Компанія Nokian Tyres оновлює асортимент зимових шин.Нове покоління зимових шин Nokian встановлює нові стандарти зимового кермування


Nokian Tyres оновлює асортимент своїх зимових шин для умов Півночі, представляючи три нових продукти з унікальної серії зимових шин Hakkapeliitta. Найвідоміші у світі зимові шини вже стали легендою в тих регіонах, де буває справжня зима. На додачу до основної продукції Nokian Tyres також представляє дві нові зимові шини для країн Центральної Європи та Північної Америки.


«Це найбільш масштабний запуск в історії нашої компанії, тому що ми оновили більшу частину нашого асортименту зимових шин. Нове покоління шин Hakkapeliitta — це значне оновлення нашої різноманітної лінійки продукції, яка є переможцем багатьох випробувань. Ми з нетерпінням очікуємо, коли наші клієнти зможуть скористатися новими шинами з точно відлагодженими параметрами безпеки кермування», — говорить Кім Гран, президент і головний виконавчий директор Nokian Tyres.


При розробці нових шин Hakkapeliitta було зроблено акцент на створенні справжніх зимових шин, які працюють надійно й безпечно в суворих умовах Півночі з її погодним розмаїттям — від екстремально низьких температур до дощової погоди.


Шиповані шини Nokian Hakkapeliitta 8 придатні для будь-яких зимових умов. Унікальна технологія шипів від винахідника зимових шин забезпечує безпрецедентний рівень зчеплення на снігу й на льоду. Дизайн шин Hakkapeliitta нового покоління походить від дизайну Nokian Hakkapeliitta 7, виробництво яких почалося в 2009 році. Цим шинам, які є переможцем безлічі тестів, належить світовий рекорд: понад 30 перемог у випробуваннях, проведених автомобільними журналами в період 2009–2012 р.р.


Nokian Hakkapeliitta R2 — нова нешипована зимова шина — забезпечує зчеплення з дорогою навіть у найбільш складних зимових умовах. Інновації, застосовані при виробництві цієї нешипованої скандинавської шини, уможливлюють досягнення максимального зчеплення на кризі. Нова шина Hakkapeliitta R2 є проривом у цій конкретній галузі. Nokian Hakkapeliitta R2 — це вибір номер один для тих, хто цінує комфорт кермування та подорожі з мінімальною шкодою для навколишнього середовища. Крім надзвичайно низького опору коченню, у цій шині застосовані розробки для підвищення керованості на кризі, снігу та мокрій дорозі, що дає водієві незаперечні переваги.


Північний виробник шин також представляє нешиповані зимові шини Nokian Hakkapeliitta SUV R2, розроблені спеціально для позашляховиків. Інновації, застосовані при розробці малюнка протектора й матеріалів стійкої, міцної шини Nokian Hakkapeliitta SUV R2, гарантують першокласні керованість і зчеплення.


У найближчі тижні Nokian Tyres представить нову продукцію Hakkapeliitta своїм партнерам у власному центрі тестування в Івало, Фінляндія. Вся продукція Hakkapeliitta націлена на ключові ринки компанії в країнах Північної Європи й Росії. Шини надійдуть у роздрібний продаж на початку 2013 року.


Незабаром (весна 2013 року) компанія також випустить зимову шину Nokian WR SUV 3, розроблену для різноманітних погодних умов Центральної Європи й постійно зростаючого сегмента позашляховиків. Водночас випуском нової шини Nokian WR G3 для легкових автомобілів буде розширена лінія продукції All Weather Plus компанії Nokian Tyres для ринку Північної Америки.


Докладна інформація про нові зимові шини буде опублікована в лютому.


За додатковою інформацією звертайтесь:


PR директор Our People
Олеся Гончарова
Моб. +38 050 668 01 02
[email protected]
Account Executive Our People
Руслана Приходько
Моб. +38 063 578 70 20
[email protected]
Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні та Білорусі
Наталія Дихтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]