Компанія Nokian Tyres підбила підсумки конкурсу «ШИНОфренія»

ср червня 3 08:48 2009

Компанія Nokian Tyres підбила підсумки конкурсу «ШИНОфренія»Головні призи конкурсу – два комплекти літніх шин Nokian та фотоапарат Nikon D700 – отримали автори найбільш яскравих і оригінальних фотографій.

Протягом місяця компанія Nokian Tyres спільно із сайтом www.autocentre.ua проводила оригінальний конкурс «ШИНОфренія». Головна мета проведеного конкурсу – покращення настрою у користувачів мережі Інтернет, а також демонстрація того факту, що шини – це не тільки потрібно, але й весело, і цікаво.

Несподіваний і шалений конкурс від компанії Nokian Tyres привернув велику увагу любителів автомобільної тематики. Згідно з його умовами, у всіх бажаючих була можливість надіслати забавні і смішні фотографії, де головними героями виступали б шини.

Конкурс складався з двох етапів: «Я + шина + домкрат» та «Якби моя дружина знала, що я роблю з шинами...». Задані теми надали можливість учасникам конкурсу не тільки знайти у своїх портфоліо раніше відзняті фотографії, але й зайнятися творчістю та продемонструвати свій потенціал.

Відвідувачам сайту пропонувалося проголосувати за ті фотографії, що їм найбільше сподобалися. Переможців етапів і всього конкурсу визначало експертне журі, що складалося з працівників редакції сайту та компанії Nokian Tyres. Рішення журі ґрунтувалося, в першу чергу, на результатах голосування відвідувачів.

Конкурс мав широкий резонанс – в ньому взяли участь 51 фото, у тому числі кілька тематичних фотосесій. Фотографії надсилали з усієї України, а переможцями конкурсу виявилися жителі міст Борисполя, Хмельницького і Хорола (Полтавська область). Також 28 учасників конкурсу були нагороджені кумедними заохочувальними призами – ластами і панамами «ШИНОфренія».

Компанія Nokian Tyres сподівається, що змогла створити позитивний настрій не тільки в учасників конкурсу, але й у вболівальників, які уважно відстежували всі етапи конкурсу, активно голосували за надіслані фотографії та коментували їх.

Компанія почула масу позитивних відгуків від учасників конкурсу, які високо оцінили надану їм можливість самореалізуватися та позмагатися за призи, надані Nokian Tyres.

- Ми раді, що ініційований нами конкурс мав таку віддачу, - говорить директор компанії Nokian Tyres Україна Ігор Богданов, - Нам було вкрай складно визначити переможця в кожному етапі, а також назвати краще фото всього конкурсу. Усі надіслані роботи відрізнялися яскравим почуттям гумору, несли в собі позитив і гарний настрій, а це саме те, що ми хотіли бачити. Ми щиро вдячні всім учасникам конкурсу за їхній відгук, а також всім відвідувачам сайту, які так активно голосували за роботи, що їм сподобалися. Саме їхня думка, виражена набраними балами, а також залишеними коментарями, була для нас вирішальною.

Ви можете проглянути фотографії, що брали участь у конкурсі, за наступним лінком http://www.autocentre.ua/konkurs/nokian/ .

Для довідки:

Nokian Tyres – найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.

Компанії Nokian Tyres належить мережа шинних центрів Vianor, в яку входять понад 507 точок у Фінляндії, Швеції, Норвегії, Естонії, Латвії, Україні і Росії. Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий, – у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився літом 2005 року.
Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі. Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 581-09-90
E-mail: [email protected]