ср жовтня 4 08:53 2017 в категорії Корпоративні новини

Компанія Nokian Tyres представила нову лінійку зимових шин в Україні

29 жовтня 2017 року в Україні відбулася офіційна презентація чотирьох зимових новинок – Nokian Hakkapeliitta 9 / Nokian Hakkapeliitta 9 SUV і Nokian Nordman 7 / Nokian Nordman 7 SUV.

Інноваційні Nokian Hakkapeliitta 9 / Nokian Hakkapeliitta 9 SUV і Nokian Nordman 7 / Nokian Nordman 7 SUV презентував журналістам експерт з більш ніж 27-річним досвідом роботи в шинній галузі, технічний директор Nokian Tyres Матті Моррі, який детально розповів про унікальні розробки, технології, а також переваги кожної моделі шини, які вже доступні українським споживачам.

Tехнічний директор Nokian Tyres Матті Моррі

Nokian Hakkapeliitta 9: перша у світі шина з подвійним шипуванням забезпечує екстремальне зимове зчеплення

Нова шипована шина Nokian Hakkapeliitta 9 вміло пристосовується до різноманітних проявів зимового сезону та підтримує оптимальний баланс у будь-якій ситуації. Основою нового продукту стала унікальна запатентована концепція шипування Nokian Tyres Functional Stud. Різні типи шипів, що задіяні під час гальмування, прискорення та проходження поворотів, забезпечують легке й комфортне водіння, навіть, у найбільш несприятливих погодних умовах.

Завдяки першому в світі рішенню функціонального шипування разом із відмінним поздовжнім зчепленням водії отримують чудове бічне зчеплення як на вкритому льодом дорожньому покритті, так і на засніженій дорозі. Нова технологія малюнка протектора від Nokian Tyres забезпечує стабільне управління на чистій зимовій дорозі. В екстремальних умовах шина Nokian Hakkapeliitta 9 демонструє контрольовану й логічну поведінку в навіть на межі зчеплення. За таких умов вона легше обертається, у порівнянні з попередніми поколіннями шипованої лінійки Hakkapeliitta, що дозволяє економити на паливі. Екологічні характеристики цієї шини, чемпіона зимових доріг, доповнює комфортний тихий рух.

На лінійку Nokian Hakkapeliitta поширюється Hakka гарантія, яка гарантує безкоштовний ремонт або заміну пошкодженої шини протягом року, з дати її придбання й активації послуги. Індикатор глибини протектора шини (DSI – індикатор безпеки керування) покаже ступінь зносу шини. Як тільки символ «сніжинки» стерся, шину необхідно замінити.

Асортимент Nokian Hakkapeliitta 9 представлений у 52-х продуктах від 14 до 20 дюймів. Боковини шин для позашляховиків Nokian Hakkapeliitta 9 посилені арамідним волокном, яке використовується в куленепробивних жилетах. Посилена волокнами араміду боковина надійно захищає шину від механічних пошкоджень.

Nokian Hakkapeliitta 9 – дійсно функціональна

  • Унікальна концепція шипування забезпечує максимальне зчеплення
  • Стабільна та збалансована керованість
  • Низький рівень шуму і витрати палива

Nokian Nordman 7: проста надійність для мінливої зимової погоди

Ця нова зимова шина від Nokian Tyres демонструє надійну поведінку в складних та мінливих погодних умовах. Малюнок протектора і конструктивні рішення, з успіхом втілені в Nokian Hakkapeliitta 7, підвищують властивості зчеплення і гарантують стабільну керованість шини. Нова зимова шина Nokian Nordman 7 – це ідеальне поєднання безкомпромісного зчеплення та зносостійкості.

Надійне зимове зчеплення і м'який контакт з дорогою забезпечуються за рахунок технології ударопоглинання Air Claw, у якій скомбіновані каплевидні повітряні амортизатори на передніх ребрах шашок протектора і якірний шип. Схожий принцип використовується в бігових кросівках для поглинання ударів в області п'яти. Вентиляційні отвори пом'якшують вплив шипа на дорогу й одночасно знижують вібрацію при контакті з дорожнім покриттям. Технологія повітряної подушки також зменшує навантаження на дорожнє полотно й шум під час руху.

Розмірна сітка Nokian Nordman 7 складається з 34 типорозмірів у діапазоні від 13 до 17 дюймів. Для власників потужних спортивних автомобілів та позашляховиків також доступні шини Nokian Nordman 7 SUV.

Nokian Nordman 7 – зимове керування з насолодою

  • Стабільна керованість та надійне зчеплення
  • Екстремальне зчеплення на льоду, снігу і мокрому дорожньому покритті
  • Комфортне зимове водіння

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць 
тел. +38 044 377 53 45
факс. +38 044 377 53 46
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com