Концерн Nokian Tyres plc придбав у Кременчуцького завода технічного вуглецю пробну партію сажі

пт червня 11 02:11 2010

Концерн Nokian Tyres plc придбав у Кременчуцького завода технічного вуглецю пробну партію сажіКонцерн Nokian Tyres plc придбав у ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю" (м. Кременчук, Полтавська обл.) пробну партію сажі різних марок. Ця партія призначається для виробництва пробних сумішей гуми і подальшого проведення їхніх випробувань.

Nokian Tyres постійно проводить дослідницькі роботи і вивчає всі присутні на ринку новинки, впроваджуючи передові технології у своє виробництво. З цією метою проводяться подібні планові закупівлі сировини у провідних постачальників. ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю" має хорошу репутацію і працює з великими міжнародними компаніями. Концерн виявив зацікавленість в можливій співпраці з цим виробником і, у разі, якщо технічні характеристики наданої продукції задовольнять вимоги фінських фахівців, розглядатиметься питання про укладення контракту. Дослідження проводитимуться впродовж кількох місяців.

Територіальна близькість цього постачальника до виробництва концерну, розташованого в м. Всеволожськ, Росія, також є позитивним чинником. На думку керівництва Nokian Tyres plc, подібна взаємовигідна співпраця сприятиме зміцненню взаємодії між Фінляндією, Україною і Росією.

Для довідки:

Nokian Tyres - найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх та зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.

Vianor – спеціалізована мережа, що представляє шинну галузь. Мережа Vianor нараховує 642 шинних центи, що належать компанії Nokian Tyres або входять до мережі на принципах партнерства, і є лідером ринку в Скандинавії, країнах Балтії, Росії, Україні та Казахстані, а також важливим учасником ринку в Центральній Європі і на півночі США.

Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий – у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився влітку 2005 року.

Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі.

Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]