пн вересня 15 05:36 2014 в категорії Корпоративні новини

Концерн Nokian Tyres співпрацюватиме з Міжнародною федерацією спортивного орієнтування та організаторами забігів Tough MudderКонцерн Nokian Tyres підписав трирічний договір про співпрацю з Міжнародною федерацією спортивного орієнтування, відповідно до якого виступатиме генеральним спонсором Чемпіонатів світу зі спортивного орієнтування 2016 та 2017 років, а також буде представлений на етапах Кубків світу.

«Nokian Tyres – ідеальний партнер для нас. При розробці нових шин фахівці Nokian Tyres фокусуються на складних дорожніх умовах та екологічності, а це має велике значення для ентузіастів спортивного орієнтування. Укладений договір сприятиме просуванню спортивного орієнтування в рамках Чемпіонатів світу», – каже Барбро Рьоннеберг, Генеральний секретар Міжнародної федерації спортивного орієнтування.

Концерн Nokian Tyres також розпочинає співпрацю з організаторами забігів Tough Mudder («Забіг на виживання»). У рамках договору передбачено різні маркетингові активності на території Центральної Європи. З 2010 року організатори Tough Mudder провели понад 100 заходів, при цьому загальна кількість учасників становила майже два мільйони людей. Участь у забігах Tough Mudder – це перевірка сили, витривалості, здатності працювати в команді та психологічної стійкості.

«Бренд Nokian Tyres і Tough Mudder мають схожу філософію: досягти успіху, попри надзвичайно складні умови, зберігаючи стійкість та бойовий дух. Ця співпраця створить відповідний імідж ультраміцним шинам для позашляховиків від Nokian Tyres», – вважає Антті-Юссі Тахтінен, Віце-президент з маркетингу і комунікацій концерну Nokian Tyres.

Концерн Nokian Tyres є лідером на ключових ринках у відповідних продуктових групах у країнах Скандинавії, Фінляндії, України та Росії, а також демонструє упевнене зростання на ринках країн Центральної Європи та Північної Америки. Шини Nokian Hakkapeliitta – найвідоміший бренд зимових шин, лідер у незалежних тестах, проведених різними журналами протягом останніх десятиліть.

У 2014 році концерн Nokian Tyres відзначає 80-ліття з моменту створення першої у світі зимової шини. Kelirengas («погодна шина») була створена концерном Nokian Tyres для вантажівок у 1934 році. Через два роки фахівці Nokian Tyres представили своє рішення для легкових автомобілів. Перша шина Hakkapeliitta стала справжнім проривом у забезпеченні безпеки на слизьких зимових дорогах. Сьогодні шини Nokian Hakkapeliitta відомі скрізь, де знають, що таке зима.

У січні 2014 року компанія представила відразу п'ять моделей нових зимових шин: шиповану шину Nokian Hakkapeliitta 8 SUV для позашляховиків, шини для мікроавтобусів і легких вантажівок Nokian Hakkapeliitta C3 і Nokian Hakkapeliitta CR3, легкові шини середнього цінового сегмента Nokian Nordman 5 і Nokian Nordman 5 SUV.
Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні

Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com