Лінійка передових шин для лісогосподарської техніки Nokian Forest Rider розширюється

пт вересня 10 01:47 2010

Лінійка передових шин для лісогосподарської техніки Nokian Forest Rider розширюєтьсяNokian Forest Rider, лінійка шин для лісогосподарської техніки, що забезпечують краще зчеплення і підвищений комфорт, розширюється двома новачками, створеними спеціально для CTL-машин. Новий типорозмір 600/50R24,5 особливо підходить для невеликих машин, у той час як більший типорозмір 710/70R34, крім іншого, підходить для 6-колісних збиральних машин і перевізників. Для поліпшення представленості на ринку цієї радіальної шини, що являє собою високі технології в даній області, в поточному році продовжиться розширення діапазону її типорозмірів.

«Міцна радіальна структура шини забезпечує велику площу плями контакту, що робить зчеплення особливо вражаючим, а водіння – комфортним. Зчеплення і виробничий потенціал Nokian Forest Rider на 12% вище, а рівень опору коченню на 5% нижче, ніж у шини з традиційною діагональною конструкцією. Завдяки низькому опору кочення шина зберігає навколишнє середовище і економить витрати на паливо», говорить Мартті Пяйвінен, менеджер з розвитку продукції Nokian Heavy Tyres.

Завдяки більшій площі контакту Nokian Forest Rider створює менший тиск на поверхню, ніж шини діагональної конструкції, завдяки чому ця модель не в'язне в м'якому ґрунті. Nokian Forest Rider дбайливо впливає як на навколишнє середовище, так і на водія, забезпечуючи задемпфированість коливань і, тим самим, підвищуючи комфорт протягом всього робочого дня.

Запатентований захист від проколу боковин забезпечує довговічність
Nokian Forest Rider можна сміливо назвати лідером у своїй галузі. Це перша радіальна шина для функціонування в лісовому господарстві, створена в 2006 році, і стала результатом копіткої роботи фахівців компанії. Характеристики та підвищена надійність цієї шини були засвідчені тисячами професіоналів, що займаються лісозаготівлею у всьому світі.

Міцність цих першокласних шин повністю відповідає найсильнішим у світі продуктам діагональної конструкції, таким як Nokian Forest King F (Рейтинг Ply Rate (PR) – норма шаруватості – 20). Довговічність забезпечується міцною конструкцією і запатентованої захистом від проколів боковин, що ефективно запобігає проколам і порізам.

Завдяки оптимізованому захисту ребра шина легко очищується і не ушкоджує м'який ґрунт лісистої місцевості. Висока стабільність шини міцно утримує техніку на землі, забезпечуючи її безпеку під час навантаження.

Nokian Forest Rider – шина, що легко обертається, і завдяки поліпшеному зчепленню працює в тих умовах, в яких неможливе використання гусениць і ланцюгів. За необхідності, модель ефективно працює з ланцюгами. Передова Nokian Forest Rider може бути використана в якості заміни шин відповідного розміру на будь-який лісозаготівельній техніці.

Безкамерна шина у всіх типорозмірах
Шини Nokian Forest Rider, що використовується в машинах CTL лісового господарства і для важких тракторів, випускається з безкамерною будовою (TL - безкамерна). Безкамерні шини забезпечують більшу кількість ефективних робочих годин, оскільки робота не переривається на ремонт. Для монтажу безкамерної шини необхідно використовувати безкамерний обід.

Nokian Forest Rider – лінійка типорозмірів для CTL-машин для лісового господарства
650/45R24.5
600/50R24.5 Новий
600/55R26.5
710/45R26.5
800/50R26.5
600/65R34
710/55R34
710/70R34 Новий

Nokian Forest Rider – комфорт і абсолютне зчеплення
• Велика площа контакту забезпечує високу виробничу ефективність і менший тиск на поверхню
• Радіальна конструкція забезпечує комфорт управління, швидке реагування на дію керма і мінімізує вібрації
• Низький рівень опору коченню знижує витрату палива

Nokian Heavy Tyres – новатор у розробці шин спеціального призначення
Nokian Heavy Tyres Ltd - компанія, що виробляє високоякісні шини спеціального призначення і входить до концерну Nokian Tyres plc. Лінійка продукції компанії включає шини для лісозаготівельної техніки, спеціальні шини для сільськогосподарської техніки і різні шини для промислової техніки, включаючи портову, термінальну, гірничодобувну, землерийну і дорожню.

Nokian Heavy Tyres є новатором, зокрема, в галузі розробки шин для лісозаготівельної техніки. Починаючи з 1960-х років, компанія розробляє спеціальні шини для техніки, що застосовує винайдений в Скандинавії метод сортиментної заготівлі лісу і є світовим лідером в цій області.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]