пн вересня 22 06:27 2014 в категорії Прес-релізи товарів

Літні шини Nokian Hakka Black SUV – досконала поведінка та ультраміцність для позашляховиківТочна керованість та ультраміцність спортивної шини Nokian Hakka Black SUV для позашляховиків дозволяють водіям отримувати виняткове задоволення від водіння та повною мірою насолоджуватися можливостями своїх потужних автомобілів. Боковини шини Nokian Hakka Black SUV підсилені арамідними волокнами, що зазвичай використовуються в авіаційній промисловості. Вони забезпечують необхідну міцність на крупнозернистому асфальті в країнах зі складними кліматичними умовами.

Шина Nokian Hakka Black SUV демонструє логічну, швидку та чутливу керованість на високих швидкостях. Nokian Hakka Black SUV є найсучаснішим «твором» від шинного концерну Nokian Tyres, що враховує вимоги власників позашляховиків до безпеки в екстремальних умовах, комфорту та міцності шин.

Шина Nokian Hakka Black SUV буквально випромінює міць і призначена для найбільших позашляховиків. Широкий асортимент складається з 26 типорозмірів у діапазоні від 17 до 22 дюймів з індексами швидкості V (240 км/год), W (270 км/год) та Y (300 км/год). Шини з'являться в роздрібних торгових точках навесні 2015 року. Ключовими ринками для цієї новинки стануть країни Скандинавії, Фінляндія, Україна та Росія.

Технологія Nokian Aramid Sidewall мінімізує імовірність пошкодження боковин шиниСпортивна та точна шина Nokian Hakka Black SUV – це результат майже чотирьох років ретельних розробок. Ультраміцність і керованість Nokian Hakka Black SUV – це унікальні ключові особливості, що істотно відрізняють шину від її попередниць. Інновації забезпечують впевнене керування як на крупнозернистому асфальті, так і на позаміських шосе.

Менеджер відділу розробок Nokian Tyres Юха Пірхонен перераховує переваги шини Nokian Hakka Black SUV: «Більше міцності, керованості та безпеки на слизьких від дощу дорогах. Водії, які прагнуть отримати максимальне задоволення від потужності своїх позашляховиків, оцінять міцність шини на додаток до точної та комфортної керованості».

Шини для позашляховиків найчастіше пошкоджуються в результаті впливу на боковину. У шинах Nokian Hakka Black SUV застосована технологія Nokian Aramid Sidewall для максимального захисту від ударів та порізів.

У гумову суміш для боковин додані надзвичайно міцні арамідні волокна, виключно стійкі до зношування та порізів. Аналогічний матеріал використовується в авіаційній і військовій промисловості. Арамідне волокно підсилює боковину шини, дозволяючи їй ще краще витримувати зовнішні удари та тиск на бортову частину колеса. Надійність на різних дорожніх покриттях також оптимізована завдяки підсиленій конструкції сталевого брекера і нової гумової суміші протектора, що адаптована для активної експлуатації.

Малюнок протектора підтримує оптимальну керованість та комфорт під час руху80 років тому компанія Nokian Tyres створила першу у світі зимову шину.Починаючи з цього моменту, філософія компанії з розробки нових шин залишається незмінною. Вона полягає у створенні шин для певних кліматичних та дорожніх умов, а також в оптимізації і тестуванні шин в умовах реальних доріг.

Властивості керованості і зчеплення шини Nokian Hakka Black SUV були відточені як на грубих дорожніх поверхнях, так і на європейських швидкісних трасах. Для створення чудового зчеплення на мокрій дорозі та покращення властивостей захисту від аквапланування, використовувалася відеозйомка високошвидкісною камерою, за допомогою якої було отримано повну інформацію про взаємодію шини з дорогою.

Сучасний асиметричний малюнок протектора відмінно підтримує точну керованість високоміцної і стильної спортивної шини Nokian Hakka Black SUV. Жорсткі внутрішні і зовнішні плечові зони з'єднуються з великими шашками протектора, що пов'язані між собою поздовжніми ребрами. Широкі масивні ребра роблять протектор менш схильним до деформацій і зменшують рух шашок малюнка під час контакту з дорогою. Малюнок протектора дуже жорсткий – це забезпечує відмінну керованість у поворотах. Почуття керма залишається точним і швидким навіть при великому навантаженні та на високих швидкостях.

Плечові зони для точного проходження поворотів разом з асиметричними скошеними кутами нахилу канавок забезпечують логічну керованість при перестроюванні та у поворотах, що також підвищує стабільність.

Додаткового комфорту під час руху надає дизайн поздовжніх ребер протектора у вигляді напівсферичних заглиблень, що за своїм зовнішнім виглядом нагадує профіль м'яча для гольфу. Інновація має назву Silent Groove Design, вона знижує рівень шуму всередині салону, а також зменшує зовнішній шум шин під час руху. Технологія також знижує опір повітря та сприяє охолодженню поверхні шини, що, у свою чергу, покращує її зносостійкість.

Пір’яні канавки і розширені канавки Trumpet Grooves запобігають акваплануваннюДекілька інновацій використовується для боротьби з небезпекою аквапланування. Агресивні пір’яні канавки прорізаються через ребра у центральній зоні, ефективно акумулюють воду і спрямовують її в бік поздовжніх канавок. Технологія розширених канавок Trumpet Grooves застосована в області плечових зон з метою підвищення безпеки. Порожнини канавок Trumpet grooves оптимізовані для відкачування потоку води, вони акумулюють воду з плями контакту шини з дорогою, прискорюють відтік води з головних канавок до поперечних канавок та посилюють зчеплення навіть на мокрих від дощу дорогах.

Відтік води з поверхні протектора також прискорюється чотирма широкими полірованими головними канавками. Поліровані канавки надають шині Nokian Hakka Black SUV ще більш привабливого зовнішнього вигляду, а також посилюють властивості шини у боротьбі з акваплануванням.

Нова гумова суміш протектора: покращене відчуття керма та зчеплення на мокрій дорозіГумова суміш протектора Black Coral Silica була розроблена для шин Nokian Hakka Black SUV та спеціально оптимізована для інтенсивної експлуатації і високих швидкостей. Молекулярні ланцюжки між мікропористою силікою та функціональною гумовою сумішшю утворюють структуру, що нагадує корал, із широкою контактною поверхнею, але при цьому вона залишається досить жорсткою. Ця інноваційна суміш шини Nokian Hakka Black SUV допомагає запобігти деформаціям і підтримувати надійний контакт з дорогою навіть при їзді на високих швидкостях та проходженні крутих поворотів.

Гумова суміш чудово працює в широкому діапазоні температур, покращує зчеплення з мокрою поверхнею як свіжим весняним ранком, прохолодним осіннім вечором, так і в спекотний липневий день. Зчеплення з дорогою залишається стабільним і передбачуваним за будь-яких умов. Нова гумова суміш, стійка до порізів, також підвищує комфорт при водінні, знижуючи шум, що виникає при їзді на грубому асфальті.

Додаткова безпека і комфортНа поверхні протектора розташований запатентований Nokian Tyres індикатор ступеня зносу (DSI). Цифри позначають глибину головної канавки протектора у міліметрах. Індикатор аквапланування у вигляді краплі води вказує на істотне підвищення ризику аквапланування. Nokian Tyres рекомендує заміну шини при залишковій глибині протектора менше 4 мм, при якій зникає індикатор у вигляді краплі, що вказує водієві на підвищений ризик аквапланування.

На боковині шини Nokian Hakka Black SUV є спеціальна інформаційна ділянка, на якій можна зробити відмітку про рекомендований тиск в шинах і їх розташування, а також позначити зусилля затягування болтів для кріплення колісних дисків.

На боковині шини знаходиться стильний логотип Hakka, на якому зазначено, що шина Nokian Hakka Black SUV розроблена спеціально для складних кліматичних умов.

Шини Nokian Hakka – унікальна концепція для складних кліматичних умовСімейство літніх шин Nokian Hakka призначене для країн зі складними кліматичними умовами. Нерівні та грубі дороги, погодні умови, що швидко змінюються, вимагають від шин відповідних характеристик. При розробці гумових сумішей та конструкцій літніх шин Nokian Hakka враховується перемінлива літня погода. Літні шини Nokian Hakka поводяться передбачувано в широкому діапазоні температур, являються зносостійкими і витримують погані дорожні умови.

На літні шини Nokian Hakka і зимові шини Nokian Hakkapeliitta поширюється унікальна програма «Розширена гарантія». При купівлі шин у торгових точках, які є Учасниками Розширеної гарантії, кінцевий споживач отримує Розширену гарантію, або можливість безкоштовно відремонтувати чи замінити шину на нову у випадку її пошкодження.

Nokian Hakka Black SUV – ультраміцна і високошвидкісна  • Висока точність і легкість управління в екстремальних умовах
  • Спортивна потужність та точність
  • Конструкція боковин, підсилена арамідом, забезпечує міцність при інтенсивному використанні
  • Ефективно запобігає акваплануванню

Основні інновації:

Технологія Nokian Aramid Sidewall. Ультраміцність. До складу гумової суміші для боковини додані надзвичайно міцні арамідні волокна, виключно стійкі до зносу і порізів. Аналогічний матеріал використовується в авіаційній та військовій промисловості. Арамідне волокно підсилює боковину шини, дозволяючи їй ще краще витримувати зовнішній вплив та тиск на бортову зону.

Пір'яні канавки. Безпека на вологих дорогах. Агресивні пір'яні канавки прорізаються через ребра в центральній зоні, ефективно акумулюють воду та спрямовують її в поздовжні канавки.

Розширені канавки Trumpet Grooves. Ефективне запобігання аквапланування. У плечових зонах є розширені канавки Trumpet Grooves, оптимізовані для відкачування води. Канавки відводять воду з плями контакту, прискорюють її відтік з поздовжніх до поперечних канавок і максимізують зчеплення.

Гумова суміш протектора Black Coral Silica. Більш точна керованість і покращене зчеплення на мокрій дорозі. У гумовій суміші протектора нового покоління Black Coral Silica використовується схожа на корал молекулярна структура силіки, та функціональна гумова суміш для підсилення жорсткості малюнка протектора. Ця інноваційна суміш дозволяє шині Nokian Hakka Black SUV зберігати жорсткість конструкції і підтримувати надійний контакт з дорогою навіть при керуванні на високій швидкості та проходженні крутих поворотів. Гумова суміш протектора чудово працює за умов широкого діапазону температур, а також покращує зчеплення на мокрій дорозі і зносостійкість.

Дизайн канавок Silent Groove. Більше комфорту під час водіння. Комфорт шини при русі збільшують напівсферичні порожнини в стінках поздовжніх ребер протектора, що за своїм зовнішнім виглядом нагадують заглиблення на поверхні м'яча для гольфу. Інновація знижує рівень шуму всередині салону та зовнішній шум під час руху. Інновація також зменшує опір коченню, сприяючи охолодженню поверхні шини та покращенню зносостійкості.

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com
www.nokiantyres.ua