пт вересня 8 02:01 2017 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Hakka Black 2 і Nokian Hakka Black 2 SUV – задоволення від водіння

Нова літня шина Nokian Hakka Black 2 майстерно впорається з найскладнішими умовами мінливого північного літа. Легко та вільно Nokian Hakka Black 2 забезпечить стабільне й передбачуване керування на складних ділянках дороги, та під час різкого маневрування. Завдяки унікальній концепції динамічного зчеплення Dynamic Grip, шина щільно прилягає до дороги, як на асфальті під час зливи, так і під час раптових маневрів.

Нова літня шина Nokian Hakka Black 2

Nokian Hakka Black 2 SUV призначені для потужних спортивних автомобілів і позашляховиків. Ці шини дозволять відчувати себе безпечно і вільно, як на проспектах мегаполісів, так і на сільських дорогах. Міцна конструкція й посилені арамідним волокном боковини шин Nokian Hakka Black 2 SUV надійно захистять від ударів і порізів, які можуть виникнути в дорозі.

Nokian Hakka Black 2 створена для швидкої їзди і належить до категорії UHP – високошвидкісних шин для легкових автомобілів. Асортимент Nokian Hakka Black 2 включає 40 типорозмірів від 17 до 21 дюймів, з індексами швидкостей V (240 км/год.), W (270 км/год.) і Y (300 км/год.). Шини Nokian Hakka Black 2 SUV представлені у 29 типорозмірах: від 17 до 22 дюймів. Більшість шин позначені індексом навантаження XL. Новинки надійдуть у продаж навесні 2018 року.

Продуктами нового покоління поповнилася й сім'я літніх шин Hakka: екологічні Nokian Hakka Green 2 і чемпіони мокрих доріг Nokian Hakka Blue 2 успішно пройшли випробування на північних дорогах і є відомими переможцями тестів. Ключовими ринками для переможців серії літніх шин Hakka є північні країни, Україна та Росія.

Збалансований контакт із дорогою завдяки концепції Dynamic Grip

Під час створення літніх шин необхідно враховувати особливість погоди і складність керування на сільських дорогах. Тому, при розробці Nokian Hakka Black 2 особливу увагу було надано безпечному й контрольованому керуванню на порізаних коліями дорогах, навіть на великих швидкостях.

Стійкий контакт з дорогою шин Nokian Hakka Black 2 і Nokian Hakka Black 2 SUV досягається завдяки унікальній концепції динамічного зчеплення Dynamic Grip. Водій відчуває, як шина чіпляючись пристосовується до нерівностей поверхні дороги, завдяки чому автомобіль відмінно реагує на кермо, навіть у дощову погоду. Це є вимогою безпечного керування, наприклад, під час різкого маневру. «Концепція Dynamic Grip – це синергія нового малюнка протектора, багатошарової структури шини і спеціальної гумової суміші, які разом забезпечують відмінне зчеплення шини з дорогою в різних погодних умовах», – зазначає Ярно Рёйті, менеджер із розвитку Nokian Tyres.

Разом з комплексними лабораторними і внутрішніми випробуваннями, у розробці новинок також застосовувалося комп'ютерне моделювання та високошвидкісні камери. Польові випробування в реальних умовах здійснювалися у Фінляндії, Швеції та Норвегії. Високошвидкісні тестові треки в Німеччині та Іспанії були використані для деталізації характеристик в екстремальних умовах на високих швидкостях.

Новий стильний малюнок протектора – комфортне контрольоване керування

Стильний асиметричний малюнок протектора Nokian Hakka Black 2 підвищує комфорт під час керування й робить автомобіль більш керованим. На малюнку протектора переважають три широкі та міцні основних ребра, які підвищують контрольованість автомобіля.

Глибокі, оптимізовані завдяки комп'ютерному моделюванню, канавки Hydro Canyon на поздовжніх центральних ребрах, ефективно відводять воду на мокрій дорозі. Відкрита конструкція на краях канавок прискорює потік води в широкі поліровані основні канавки, які виштовхують воду між шиною й поверхнею дороги, максимально захищаючи від ефекту аквапланування.

Завдяки ударостійкому плечу шини й новому малюнку протектора, Nokian Hakka Black 2 і Nokian Hakka Black 2 SUV гарантують відмінну керованість, навіть на дорогах із вибоїнами й коліями. Ребра, які розташовані ближче до зовнішнього плеча шини, не мають наскрізних канавок і подібних до щілин дренажних канавок, що гарантує відмінне зчеплення з дорогою. Напівсферичні порожнини в стінках ребер протектора, які нагадують поглиблення на поверхні м'яча для гольфу, забезпечують додатковий комфорт під час керування. Інноваційна технологія Silent Groove Design зменшує внутрішній і зовнішній шуми під час руху автомобіля.

Багатошарова структура, яка максимально підсилює зчеплення

Поверхня протектора призначена для інтенсивного використання на високих швидкостях і складається з кількох різних гумових сумішей: функціональні молекулярні зв'язки й полімери утворюють щільну сітчасту структуру, яка гарантує відмінне зчеплення й довговічність шин. Багатошарова структура протектора також зменшує опір коченню, дозволяючи новим Nokian Hakka Black 2 і Nokian Hakka Black 2 SUV легко обертатися й економити паливо.

«Абсолютно новий малюнок протектора й покращена структура гумової суміші дозволили створити шину, яка забезпечує логічне й передбачуване керування на різних поверхнях, як під час дощу, так і у ясну погоду», - пояснює Ярно Рейті, менеджер із розвитку Nokian Tyres.

Nokian Hakka Black 2 SUV – керованість і стійкість

Сучасний асиметричний малюнок протектора міцної і стильної спортивної Nokian Hakka Black 2 SUV гарантує високу керованість і стійкість автомобіля. Жорстка внутрішня й зовнішня область плеча з'єднана з масивним східчастим малюнком протектора, та з'єднаними поздовжніми ребрами.

Центральне ребро проектора Nokian Hakka Black 2 SUV ширше, аніж на шинах для легкових автомобілів, що забезпечує додаткову стабільність, навіть для важких транспортних засобів. Міцне й широке зовнішнє плече шини, а також асиметричні скошені кути нахилу канавок, покращують керованість автомобіля. Використання міцного подвійного корпусу й жорсткого сталевого дроту, безшовного нейлонового шару та нової гумової суміші, які можуть витримати найінтенсивнішу експлуатацію, є гарантією довговічності шини.

Арамідні боковини для максимальної міцності

Шини позашляховиків частіше за інших схильні до пошкоджень при бокових ударах. Боковини Nokian Hakka Black 2 SUV посилені волокнами араміду. Це унікальне рішення для позашляховиків, яке забезпечує високу зносостійкість, стійкість до порізів і ударів. Бокова частина шини містить надзвичайно міцне арамідне волокно, яке також використовується в куленепробивних жилетах і забезпечує винятковий захист від механічних пошкоджень.

На додачу до запатентованого Nokian Tyres індикатора глибини протектора (DSI - індикатор безпеки водіння), на протекторі нової шини розташований індикатор аквапланування. На боковинах знаходиться логотип Nokian Hakka ID, який вказує, що нові шини ідеально підходять для північних літніх доріг.

Nokian Hakka – унікальна північна концепція

Сімейство літніх шин Nokian Hakka спеціально призначене для північного мінливого клімату. Нерівні польові дороги, а також погода, що швидко змінюється, вимагають особливих шин. Спеціальні гумові суміші та шинні конструкції Nokian Hakka створені для мінливих погодних умов. Літні шини Hakka поводяться передбачувано з весни до осені, навіть на сільських дорогах. Усі літні шини Nokian Hakka і зимові шини Nokian Hakkapeliitta захищені розширеною гарантією, яка діє протягом року з дати придбання, згідно з умовами гарантії, пошкоджену шину буде безкоштовно замінено, якщо вона не підлягає ремонту.

Nokian Hakka Black 2 – надійність та маневреність

  • Надзвичайна стійкість в екстремальних умовах
  • Максимальний комфорт під час керування
  • Керованість на мокрій та нерівній дорозі

Nokian Hakka Black 2 SUV – потужність та керованість

  • Контрольованість і стабільність керування
  • Максимальний комфорт під час керування
  • Боковини посилені арамідними волокнами для максимального захисту від механічних пошкоджень

Концепція Dynamic Grip. Унікальна концепція динамічного зчеплення. Шина, чіпляючись за поверхню пристосовується до дороги, що забезпечує максимальний комфорт керування й довговічність шини. Концепція Dynamic Grip об'єднує новий малюнок протектора, багатошарову структуру шини і спеціальну гумову суміш, які разом забезпечують відмінне зчеплення шини з дорогою за різних погодних умовах

Канавки Hydro Canyon. Боротьба з акваплануванням. Глибокі, оптимізовані завдяки комп'ютерному моделюванню, канавки Hydro Canyon на поздовжніх центральних ребрах, ефективно відводять воду на мокрій дорозі. Відкрита конструкція на кінцях канавок прискорює потік води в широкі поліровані основні канавки, які виштовхують воду між шиною й поверхнею дороги, максимально захищаючи від ефекту аквапланування.

Технологія Silent Groove Design. Ще більше комфорту під час керування. Напівсферичні порожнини в стінах поздовжніх ребер протектора, за своїм зовнішнім виглядом нагадують поглиблення на поверхні м'яча для гольфу, забезпечують додатковий комфорт під час керування. Інновація знижує рівень шуму всередині та за межами салону під час руху. Технологія також зменшує опір повітря і сприяє охолодженню поверхні шини для підвищення зносостійкості.

Безпрецедентна довговічність. Технологія Aramid Sidewall. Арамідні волокна, які зміцнюють боковину шини, забезпечують довговічність і захист від механічних пошкоджень під час складних умовах водіння.

Більше інформації про Nokian Hakka
www.nokiantyres.ua/hakka2017

Відео Hakka Black 2/Hakka Black 2 SUV:
https://youtu.be/Pn6lZg34NnA

Відео: літні шини Nokian – Випробування в екстремальних умовах https://www.youtube.com/watch?v=8q7M6yOUxeY

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні
Олена Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com