пт вересня 8 02:58 2017 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Hakka Blue 2 SUV — абсолютний чемпіон мокрих доріг

Нові Nokian Hakka Blue 2 SUV — це оптимальний вибір надійних літніх шин для спортивних автомобілів і кросоверів. Найбільш характерною особливістю новинки є чудове зчеплення шини з мокрою поверхнею дороги, що робить автомобіль керованим навіть у негоду.

Нові Nokian Hakka Blue 2 SUV

Створені спеціально для позашляховиків шина Nokian Hakka Blue 2 SUV поповнила сім’ю представлених минулої весни шин нового покоління Nokian Hakka Blue 2. Новинка є безумовним чемпіоном дощової погоди й без зусиль справляється з акваплануванням.

Міцна конструкція нової літньої шини в поєднанні зі спеціально посиленою боковиною гарантує, що шина успішно витримає такі часті механічні пошкодження, як удари й порізи. Видалячі каміння в основних канавках протектора забезпечують довговічність шини, а концепція All Terrain Claws значно покращує показники зчеплення з поверхнею дороги.

Нова шина буде представлена з індексами швидкості: H (210 км/год.) і V (240 км/год.). Розмірний ряд представлений 21 типорозміром: від 16 до 19 дюймів. Шина Nokian Hakka Blue 2 SUV буде доступна для споживачів навесні 2018 року. Ключовими ринками для сімейства літніх шин Nokian Hakka є північні країни, Росія та Україна.

Nokian Hakka Blue 2 SUV – ефективна боротьба з акваплануванням

Літні шини Nokian Hakka спеціально розроблені для різних погодних умов, — адже порівняно тепле північне літо рясніє дощами й раптовою зміною умов водіння, що значно підвищує ймовірність аквапланування.

«Північні дороги часто розрізані коліями й раптова злива може призвести до ефекту аквапланування автомобіля. При збільшенні швидкості, маса води, яка потрапляє під шину, може підняти її над поверхнею дороги. Тому канавки шини грають найважливішу роль під час керування в негоду, адже саме вони відводять воду в бік і виштовхують її з поверхні шини. Під час розробки концепції Dry Touch основна увага була приділена запобіганню ефекту аквапланування. Нова концепція конфігурації протектора Dry Touch 2 дозволяє максимально швидко й ефективно видаляти воду між шиною й дорогою. Вода направляється в широкі основні канавки шини після чого виводиться за межі колеса», — пояснює Ярно Рейті, менеджер із розробки продуктів Nokian Tyres.

Гібридна гумова суміш шин Nokian Hakka Blue SUV забезпечує додаткову безпеку під час керування в дощову погоду. Ця гумова суміш нового покоління розроблена для використання в різних погодних умовах і забезпечує чудове зчеплення шини з мокрою поверхнею дороги. Передові типи полімерів і поліпшена структура силіки, що використовується в новій гібридній гумовій суміші, знижують тертя, що, у свою чергу, веде до зниження температури шини. Чим нижче температура, тим менше опір коченню і витрата палива. Оскільки шини призначені для спортивних автомобілів і позашляховиків, Nokian Hakka Blue 2 SUV мають підвищену міцність на розрив, що гарантує відмінну керованість і високу зносостійкість.

Міцна конструкція і відмінна керованість

Шини для позашляховиків повинні бути міцними, щоб забезпечити гарну стійкість високго і важкого автомобіля як у місті, так і на сільських гравійних дорогах. Спеціальні кільцеві прорізи на краях шини Nokian Hakka Blue 2 SUV забезпечують додаткове зчеплення на нерівній місцевості. Концепція All Terrain Claws захоплює м’яку поверхню дороги, поліпшуючи зчеплення під час руху й гальмування.

Окрім міцної та жорсткої структури, технологія Aramid Sidewall дбає про довговічність шини та її стійкість до механічних пошкоджень. Боковина шини містить надзвичайно міцне арамідне волокно. Волокно робить шину більш стійкою до ударів і порізів.

Мілкі камінці, які проникають у канавки також можуть пошкодити шину. Камінці, що застрягли всередині канавок, здатні створювати дисбаланс або навіть проколоти шину. Вони також можуть вилетіти із шини під час руху й пошкодити лобове скло сусіднього автомобіля. Протектори Nokian Hakka Blue 2 SUV оснащені виштовхувачами каміння в основних канавках шини. Видалячі каміння запобігають їхньому потраплянню в канавки і проникнення в структуру шини, тим самим значно збільшуючи термін служби шини.

Новий Nokian Hakka Blue 2 SUV — стійкість до аквапланування

  • Відмінне зчеплення на мокрій дорозі
  • Довговічність та зносостійкість
  • Відмінна керованість автомобіля

Літні шини Nokian Hakka — надійний партнер із ранньої весни до пізньої осені

Літні шини повинні слугувати безпечно й надійно, як весняним ранком, так і затяжним осіннім дощем. Особливий північний досвід, безпека й екологічність роблять літні шини Nokian Hakka по-справжньому Північними. На всі літні шини Nokian Hakka поширюється Hakka гарантія.

Ключові інновації:

  • Концепція Dry Touch 2 sipes ефективно видаляє воду між шиною й дорогою, запобігаючи акваплануванню. Вода виводиться в широкі основні канавки шини і видаляється з її поверхні. Технологія гарантує надійне зчеплення на мокрій дорозі, навіть при значній зношеності шин.
  • Гібридна гумова суміш Nokian Hakka Blue SUV поліпшує зчеплення з мокрою поверхнею й економить паливо. Міцніша гумова суміш, яка розроблена спеціально для позашляховиків, забезпечує високу керованість і підвищену зносостійкість шини.
  • Посилена арамідом боковина Aramid Sidewall захистить від механічних пошкоджень при жорсткій їзді, забезпечуючи гарну зносостійкість.

Більше інформації про Nokian Hakka
www.nokiantyres.ua/hakka2017

Відео Hakka Blue 2 SUV:
https://youtu.be/J9j8vjv7qLE

Відео: літні шини Nokian – Випробування в екстремальних умовах https://www.youtube.com/watch?v=8q7M6yOUxeY

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні Олена Коломієць тел. +38 044 377 53 45  факс. +38 044 377 53 46  Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com