Nokian Hakka SUV – зносостійка шина для позашляховиків

вт березня 4 11:00 2008
Nokian Hakka SUV – зносостійка шина для позашляховиків

Компанія Nokian Tyres представляє новинку в класі SUV, розроблену спеціально для складних погодних умов і грубих дорожніх покриттів. Літні шини Nokian Hakka SUV відкривають нові можливості для водіїв, які люблять їздити не тільки по якісних асфальтованих, але і по бездоріжжю, гравію і піску. Nokian Hakka SUV доповнює родину літніх шин Hakka, забезпечуючи надійність і безпеку для міських позашляховиків.

Nokian Hakka SUV створена для ринку шин автомобілів класу SUV, що стрімко розвивається (Sport Utility Vehicle). Модель розроблена спеціально для популярних сьогодні міських позашляховиків, власники яких чекають від шин, з одного боку, комфортабельності і хорошої керованості, властивих шинам для легкових автомобілів, а з іншого боку, високої прохідності на різних дорожніх покриттях.

Багатий асортимент типорозмірів шини охоплює всі найпопулярніші моделі міських позашляховиків. Шини Nokian Hakka SUV мають індекс швидкості T і H. Нова продукція надійшла в продаж весною 2008 року. На новинку Nokian Hakka SUV розповсюджується Розширена гарантія (Hakka Guarantee), як і на інші моделі родини Hakka.

Nokian Hakka SUV створена спеціально для складних дорожніх покриттів

Nokian Hakka SUV розширює асортимент літніх шин Nokian Tyres для позашляховиків. Новинка створена для м'яких гравієвих і піщаних доріг, а також грубого асфальту. І хоча Nokian Hakka SUV чудово поводиться на польових дорогах, її особливі властивості найкраще проявляються при їзді по шосе.

Міцна і надійна будова шини

Потужні позашляховики, що володіють великими габаритами і вантажопідйомністю, висувають до шин підвищені вимоги. Для забезпечення безпеки і стійкості руху по нерівних дорогах шини повинні бути, перш за все, міцними і жорсткими.

Шини Nokian Hakka SUV мають міцну і надійну конструкцію, розроблену для використання в різних умовах на автомобілях класу SUV. Безшовний нейлоновий бандаж (Jointless Nylon Belt), навитий на пакет сталевого брекера, відчутно покращує керованість автомобіля. Посилений край сталевого брекера і безшовна будова бортового кільця (Single Wire Bead) забезпечують міцність шини навіть при інтенсивній експлуатації.

Nokian Hakka SUV є правильним вибором для споживачів, які цінують ефективний і безпечний рух, але при цьому хочуть насолоджуватися характером свого позашляховика як на невеликих польових дорогах, так і на міських вулицях. Чудова міцність шини дозволяє насолоджуватися керуванням автомобіля впродовж всього тривалого терміну експлуатації.


Нові рішення – малюнок протектора, що самоочищується, і «грунтозацепи»

Асиметричний малюнок протектора забезпечує бездоганну і безпечну роботу шини як на сухій, так і на мокрій поверхні. Шина має інновацію – так звані «видавлювачі каміння». Вони розташовуються в центральних канавках протектора і запобігають застряванню дрібного каміння в протекторі шини. Дизайн протектора, що самоочищується, мінімізує проникнення кам'яних крихт в шину.

Різні малюнки внутрішньої і зовнішньої плечових зон шини гарантують чудову стійкість і відмінні властивості опору акваплануванню. Жорстка плечова зона підвищує стабільність шини. Канавки внутрішньої плечової зони швидко виводять воду з-під колеса і, таким чином, ефективно запобігають акваплануванню.

Для їзди по піщаних дорогах і інших м'яких дорожніх поверхнях в плечовій зоні передбачені «грунтозацепи»: скоси і прямокутні виступи.

При русі автомобіля грунтозацепи чіпляються за поверхню дорогі, що покращує тягові і гальмівні характеристики шини.


Nordic Cool Silica – гумова суміш для будь-якої погоди

Призначена для виготовлення протектора, нова гумова суміш з силікою Nordic Cool Silica розроблена з урахуванням складних кліматичних умов, що характеризуются сильними перепадами температури.

Суміш Nordic Cool Silica забезпечує якнайкращі характеристики руху при широкому температурному діапазоні. Шина відмінно утримує автомобіль як на сухій, так і на мокрій дорозі. Зносостійкість шини одна з кращих. Властивості шини зберігаються протягом всього терміну експлуатації.

Безпека і тривалий термін експлуатації

Інновація – подвійне ущільнююче кільце (Double Mud Stopper) в зоні посадки шини на диск – подовжує термін експлуатації шини і диска. Кільце ущільнювача перешкоджає потраплянню бруду між шиною і диском. Всі шини 55-ої серії і шини з нижчим профілем також мають захисне ребро, що захищає диск від пошкоджень при дуже близькій парковці автомобіля до бордюру.

Шини у хорошому стані значно зменшують можливість аквапланування. Щоб водіям було легко стежити за ступенем зносу своїх шин, фахівці Nokian Tyres передбачили індикатор зносу.

Індикатор ступеня зносу (Driving Safety Indicator, DSI) на центральному ребрі шини показує залишкову глибину протектора в міліметрах. Цифри зникають одна за одною у відповідності до ступеню зносу шини.

Зображення березового листа на боковині шини свідчить про чистоту і екологічність гумової суміші. При виробництві шин Nokian Hakka SUV так само, як і інших виробів Nokian Tyres, використовуються тільки очищені низькоароматичні масла. На інфо-ділянці, розташованій на боковині шини, водій може зробити відмітки про рекомендований тиск. Правильний тиск в шинах підвищує безпеку, покращує керованість автомобіля і зменшує витрату палива.

Основні властивості Nokian Hakka SUV:

• Міцна конструкція збільшує термін експлуатації шини як по шосе, так і на грубих дорогах
• Відчуття точності і стійкості при управлінні автомобілем
• Відмінне зчеплення як на сухій, так і на мокрій дорозі
• Ефективний опір акваплануванню

Інновації:
• Нова будова шини, розроблена з урахуванням вимог для автомобілів класу SUV
• Гумова суміш для протектора Nordic Cool Silica
• Дизайн протектора, що самоочищується
• Грунтозацепи
• Подвійне ущільнююче кільце (Double Mud Stopper)


Асортимент типорозмірів для роздрібного продажу Nokian Hakka SUV навесні 2008

Індекс швидкості T Індекс швидкості H
235/75R15 225/65R17
215/70R16 235/65R17
225/70R16 245/65R17
235/70R16 265/65R17
245/70R16 275/65R17
265/70R16 215/60R17
225/60R18
235/60R18
225/55R18
235/55R18

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 581-09-90
E-mail: [email protected]

Nokian Tyres plc

• Teppo Huovila,
менеджер по разработке и усовершенствованию продукции
tel. +358 10 401 7701
[email protected]

• Petri Niemi,
менеджер по продукции
tel. +358 10 401 7646
[email protected]
www.nokiantyres.com