ср лютого 22 10:10 2017 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Nordman SX2 – надійність та довговічність за мінливих літніх умов

Nokian Nordman SX2 – нова міцна літня шина з хорошими показниками зчеплення та керованості. Ця новинка родини Nordman, яка була розроблена для невеликих та середніх родинних автомобілів, гарантує безпечне водіння за будь-яких погодних умов.

Nokian Nordman SX2

Канавки Venturi Grooves покращують захист від аквапланування

Стабільна та міцна Nokian Nordman SX2 від найпівнічнішого виробника шин у світі не боїться ні раптових злив, ані ризиків аквапланування – характерних особливостей літнього сезону. Канавки Venturi Grooves на внутрішньому та зовнішньому плечах шини роблять свій внесок у запобігання акваплануванню. Завдяки певній формі цих канавок відтік води прискорюється, а основні поліровані канавки у свою чергу допомагають відводити воду назовні.

Гумова суміш, адаптована до умов мінливої погоди, поєднує в собі безпеку та довговічність. Шина Nokian Nordman SX2 є однаково надійною як спекотними літніми, так і прохолодними осінніми днями. Інноваційна гумова суміш полегшує обертання шини, тим самим підвищує термін її експлуатації навіть за умов використання на грубому асфальті, та дозволяє заощаджувати пальне.

Прихильники швидкісного водіння можуть розраховувати на тривале використання Nokian Nordman SX2, адже шина не втрачає властивостей по мірі зносу. Міцна конструкція шини запобігає її деформації під час механічних навантажень за поганих дорожніх умов.

Комфортне та стабільне обертання

Концепція Silent Groove Design забезпечує комфортне водіння за рахунок інновацій на поздовжніх ребрах протектора Nokian Nordman SX2.

Напівсферичні порожнини у стінках поздовжніх ребер протектора, що нагадують заглиблення на поверхні м’яча для гольфу, контролюють повітряний потік під час обертання шини. Ці заглиблення запобігають виникненню неприємних виючих звуків. Така концепція знижує рівень шуму всередині салону та зовнішній шум під час руху. Також вона зменшує опір повітря та сприяє охолодженню поверхні шини, що збільшує її зносостійкість та термін експлуатації.

На додачу стабільна структура тіла шини та ретельний підбір матеріалів пом’якшують дію ударів та вібрації, вдосконалюючи комфорт водіння з Nokian Nordman SX2.

Індикатор у вигляді краплі попереджає про ризик аквапланування

Поряд із індикатором залишкової глибини протектору (DSI), що запатентований Nokian Tyres, шина має також індикатор аквапланування. Символ у вигляді краплі води зникає, коли залишкова глибина протектору становить 4 мм, що свідчить про підвищення загрози аквапланування. На інформаційній ділянці можна робити відмітки про рекомендований тиск та місце встановлення шини.

В асортименті типорозміри в діапазоні від 13 до 16 дюймів з індексами швидкості Т (190 км/год) та Н (210 км/год). У роздрібному продажі новинка з’явиться навесні 2017 року. Нова модель прийде на зміну попердній - Nokian Nordman SX. 

Водіям, які цінують абсолютну безпеку, підвищений комфорт водіння та відчутну економію палива, рекомендуємо нові шини преміум-класу Nokian Hakka Green 2 та Nokian Hakka Blue 2. Літні шини родини Nokian Hakka створені для суворих та мінливих погодних умов. У них використані інноваційні технології та найсучасніші матеріали.

Нова Nokian Nordman SX 2 – надійність та довговічність 

  • Висока зносостійкість
  • Канавки Venturi Grooves ефективно запобігають акваплануванню
  • Стабільна, тиха та комфортна

Основні інновації:

Канавки Venturi Grooves. Вигнуті канавки між блоками зовнішнього плеча шини прискорюють відтік води. У плямі контакту шини із поверхнею швидкість потоку води підвищується, що забезпечує ефективне відведення надлишку вологи у місці контакту з дорогою.

Дизайн канавок Silent Groove. Напівсферичні порожнини у стінках поздовжніх ребер протектора, що нагадують заглиблення на поверхні м’яча для гольфу, сприяють охолодженню поверхні шини та зменшують опір повітря. Ця технологія підвищує зносостійкість шини та знижує витрату палива. Ці заглиблення контролюють повітряний потік та запобігають виникненню неприємних виючих звуків. Такий дизайн робить водіння комфортним, а рух – тихим.

Спеціальна гумова суміш. Нова екологічна гумова суміш з високим вмістом сіліки забезпечує добре зчеплення із мокрою дорожньою поверхнею та низький опір коченню у широкому діапазоні температур. Олія сосни, що є у складі суміші, підвищує зносостійкість шини.

Фотографії: www.nokiantyres.com/NordmanSX2

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні Альона Коломієць тел. +38 044 377 53 45  факс. +38 044 377 53 46  Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com