вт вересня 13 09:54 2016 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Rockproof – нова міцна шина для вимогливих професіоналів

Новий продукт Nokian Tyres, шина Nokian Rockproof, пропонує надзвичайну зносостійкість для професійних водіїв і прихильників бездоріжжя. Nokian Rockproof не боїться кам’янистих доріг, а також складних для водіння лісистих і гірських районів. Ця нова міцна шина – невтомна трудівниця з бездоганно прорахованим поєднанням властивостей. В умовах бездоріжжя вона впорається з найнесподіванішими перепонами.

Nokian Rockproof

Нова стійка до порізів гумова суміш протектора Nokian Rockproof Hybrid та агресивний малюнок протектора забезпечують шині найвищий ступінь захисту в суворих умовах бездоріжжя. Nokian Rockproof призначена для легких вантажівок, позашляховиків і експлуатації в умовах бездоріжжя. Шину розроблено в співпраці з підрозділом Nokian Heavy Tyres і протестовано професіоналами в реальних умовах на шахтах і кар’єрах у Європі та Північній Америці.

Nokian Rockproof – це унікальне втілення практичного досвіду найпівнічнішого виробника шин у світі. У ній поєднуються особлива зносостійкість шини для важкої техніки і комфорт легкової шини.

У Європі представлено 8 типорозмірів нової шини з індексом швидкості Q (160 км/год). Nokian Rockproof з’явиться в точках продажу на початку 2017 року.

Точна керованість, термін служби – довший

Оптимізована узгодженість блоків протектора забезпечує більш точну керованість і стійкість. Два різних бічних кути і зигзагоподібна підтримка блоку з боків гарантують, що ламелі протектора шини залишатимуться жорсткими і дно канавок протектора не буде пошкоджене навіть в екстремальних ситуаціях. Посилена верхня частина боковини надає додатковий захист від проколів і зменшує ризик порізів гострим камінням.

Виштовхувачі каміння на дні канавок цієї міцної нової шини унеможливлюють застрягання в протекторі гострого зазубреного каміння та подальше його переміщення вглиб структури шини. Виштовхувачі каміння подовжують термін служби шини і забезпечують додатковий захист, запобігаючи пошкодженню, особливо на нерівній місцевості.

«Водіння в умовах бездоріжжя і професійна експлуатація в режимі високих навантажень вимагають від шин граничної зносостійкості, зокрема, надійного захисту від проколів. У таких умовах термін служби шин, на жаль, короткий. Випадкове пошкодження шини пов’язане з істотними витратами, а заміна означає додаткову роботу. Шина Nokian Rockproof має відмінну стійкість до порізів завдяки властивостям гумової суміші протектора, розробленої спеціально для використання на шахтах. Потужна структура й зміцнені арамідним волокном боковини захищають шину від бічних пошкоджень. Цей продукт був розроблений для того, щоб підвищити ефективність експлуатації в жорстких промислових умовах», – каже Оллі Сеппала, менеджер з розвитку продуктів Nokian Tyres.

Арамідна боковина – «бронежилет» для шини

Технологія Aramid Sidewall, розроблена Nokian Tyres, пропонує новий рівень міцності і захисту шини у важких умовах водіння. До складу гумової суміші для боковини додано надзвичайно міцне арамідне волокно. Це волокно зміцнює боковину шини, робить її більш стійкою до потенційно небезпечних ударів і порізів. У разі пошкодження боковини шину зазвичай доводиться міняти. Арамідне волокно також використовується в аерокосмічній галузі й оборонній промисловості.

На боковині цієї нової шини розташований унікальний червоний логотип Rockproof. Спочатку логотип використовуватиметься у типорозмірі 315/70R17, а пізніше, й в інших типорозмірах.

Підкорювач екстремальних умов

Nokian Tyres – найпівнічніший виробник шин у світі. Компанія спеціалізується на безпечному водінні в екстремальних умовах. Nokian Tyres розробляє інноваційні шини для легкових автомобілів, вантажівок і важкої спецтехніки. Ці шини призначені для використання в лісистих регіонах зі сніжними зимами і значними сезонними коливаннями погоди, де до продуктивності шин висуваються високі вимоги.

Підрозділ Nokian Heavy Tyres входить до складу концерну Nokian Tyres. Асортимент продукції Nokian Heavy Tyres включає спеціальні шини для лісозаготівельних і землерийних машин, сільськогосподарської, портової та дорожньої техніки.

Nokian Rockproof – абсолютна зносостійкість

  • Максимум довговічності для жорсткої професійної експлуатації
  • Надійна і точна керованість
  • Виштовхувачі каміння подовжують термін служби

Основні інновації:

Гумова суміш протектора Nokian Rockproof Hybrid. Екстремальна стійкість до порізів – більше робочих годин. Новий склад гумової суміші протектора Nokian Rockproof Hybrid розроблений спеціально для експлуатації в складних умовах гірничодобувної галузі і бездоріжжя. У ході промислової експлуатації спецтехніки на шахтах і кар’єрах, а також під час мандрівок бездоріжжям на перший план виступає надзвичайна стійкість шин до порізів.

Виштовхувачі каміння на дні канавок. Підвищення зносостійкості. Виштовхувачі унеможливлюють застрягання гострого зазубреного каміння в протекторі та його подальше переміщення вглиб структури шини. Такі видалячі каміння підвищують термін служби шини і забезпечують додатковий захист від пошкоджень.

Новий рівень міцності і захисту: технологія Aramid Sidewall. Арамідне волокно зміцнює боковину шини, тим самим посилюючи її та забезпечуючи захист у складних дорожніх ситуаціях. Арамідне волокно робить боковину шини більш стійкою до потенційно небезпечних ударів і порізів.

У Європі доступні 8 типорозмірів нового продукту в діапазоні від LT225/75R16 до LT315/0R17.

Відео Nokian Rockproof: https://youtu.be/k23qbaIii7M

Фотографії продукту: www.nokiantyres.com/Rockproof

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com