Nokian Rotiiva AT – міць і міцність

пт лютого 17 09:48 2012 в категорії Прес-релізи товарів

Nokian Rotiiva AT – міць і міцністьНова шина Nokian Rotiiva AT (All Terrain) однаково ефективна як їдучі по шосе, так і долаючи пересічену місцевість. Ця потужна спеціальна шина гарантує оптимальну продуктивність без шкоди для безпеки або комфорту. Вона доповнює асортимент універсальних покришок Nokian Tyres для позашляховиків і повнопривідних автомобілів.

Rotiiva AT ідеально підходить для асфальту та гравію, легко пересувається звичайною пересічною місцевістю. Міцна будова каркасу і спеціально розроблена стійка до порізів гумова суміш протектора забезпечують довговічність шини також під час використання на важких автомобілях. Широкий асортимент Rotiiva AT передбачений для мікровантажівок, найбільших позашляховиків і пікапів.

Агресивний малюнок протектора новинки і широкі поліровані канавки максимізують зчеплення і забезпечують швидку і хорошу керованість під час мінливої літньої погоди. Унікальний дизайн протектора дозволяє шині легко очищатися і вільно їхати м'яким ґрунтом.


Стабільна поведінка

Стабілізатори на центральному ребрі роблять шину більш жорсткою та сприяють її стабільній поведінці, стійкості та швидкості руху. Завдяки цим властивостям водії отримують стабільне водіння і швидке реагування на команди управління. Додаткову стабільність надає 3D ламелювання. Ламельовані частини шашок протектора підтримують один одного, зайві рухи в ламелях гасяться, що також удосконалює їздові характеристики.

Сформовані в плечових зонах шини Rotiiva AT охолоджуючі ребра виручають на поганих дорогах і при швидкозмінних дорожніх умовах. Менший нагрів означає менше зношення і триваліший пробіг, а також комфорт водіння.

Знищувачі каменів в канавках протектора мінімізують застрявання гострих каменів у шині, тим самим подовжується її термін служби, а каркас покришки захищається від пошкоджень, особливо під час руху нерівними поверхнями.

Стиль і безпека

Rotiiva AT має презентабельний зовнішній вигляд і різні за дизайном боковини. Під час установки шин автомобіліст має можливість обрати найбільш прийнятний малюнок боковин: більш відповідний для пересіченої місцевості або шосейних доріг. Розроблений і запатентований компанією Nokian Tyres індикатор ступеня зносу на протекторі покращує безпеку і зручність експлуатації шини.

Роздрібні продажі універсальної та міцної новинки на ключових ринках Nokian Tyres почнуться навесні 2012 року.

Властивості:

  • Стійка і продуктивна шина, як під час руху шосейною дорогою, так і пересічною місцевістю
  • Агресивний дизайн протектора забезпечує відмінні їздові властивості
  • Міцна будова каркасу, стійкий до порізів протектор

Інновації:

Стабілізатори. Висока стійкість і хороша керованість. Стабілізатори центрального ребра роблять шину більш жорсткою під час контакту з дорожнім полотном. Для водія це означає стабільність водіння і швидке реагування шин на команди управління.

3D ламелі. Поліпшені стійкість водіння і зчеплення. Тривала довговічність шини. Ламелі 3D ефективно пов'язують шашки протектора воєдино. Зайві рухи в ламелях гасяться, що також удосконалює їздові характеристики.

Ребра охолодження. Підвищують зносостійкість шини. Спроектовані в плечових зонах ребра охолодження зменшують нагрів шини. Знижений нагрів скорочує знос шини, покращує зручність їзди і подовжує пробіг.

Знищувачі каменів. Більше безпеки, подовжений термін експлуатації. Знищувачі каменів в основі канавок протектора мінімізують застрявання гострих каменів у шині, тим самим запобігають пошкодження каркасу покришки й подовжується строк її служби, особливо під час руху нерівними поверхнями.

Індикатор ступеня зносу. Дозволяє визначити залишкову глибину протектора в процентах. Покращує властивості безпеки шини.

Лінійка типорозмірів Rotiiva AT має 26 варіантів з діаметром від 15" до 20". Типорозміри розроблені як для позашляховиків, так і для легких вантажних автомобілів.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
• Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]