пт жовтня 27 12:20 2017 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres – генеральний партнер першого фінського змагання з тріатлону IRONMAN

Nokian Tyres стане генеральним партнером і титульним спонсором перших змагань у Фінляндії з тріатлону IRONMAN. Перша гонка Nokian Tyres IRONMAN 70.3 відбудеться 30 червня у 2018 році в м. Лахті (Фінляндія). Активність, цілеспрямованість та орієнтованість до здорового способу життя є головними цінностями цього виду спорту, що цілком відповідає головним принципам компанії.

Nokian Tyres – генеральний партнер першого фінського змагання з тріатлону IRONMAN

Турнір Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland - це унікальні спортивні змагання з плавання, їзди на велосипеді та бігу, оточені мальовничими природними ландшафтами Південної Фінляндії. Змагання в Лахті - це дистанція IRONMAN, що включає наступні етапи: 1,9 км запливу, 90 км заїзду на велосипеді та 21,1 км бігу. Загальна довжина гонки тріатлону становить 70,3 милі, що відображено в назві. Особливою цю подію робить година початку перегонів, для того щоб спортсмени відчули всі специфічні властивості полярного дня.

Протягом декількох років компанія Nokian Tyres є партнером змагань з тріатлону Midnight Triathlon Events Finland Oy, що проводить бренд IRONMAN у Фінляндії. Співпраця фокусується на безперервних перегонах, а також низці національних і міжнародних заходів.

«Ми щиро раді можливості співпрацювати з IRONMAN, найскладнішими та найпопулярнішими змаганнями з тріатлону в світі. Ця подія стане ключовим маркетинговим каналом для бренду та натхненням для співробітників і партнерів Nokian Tyres вести активний та здоровий спосіб життя,- коментує Антті-Юссі Тахтінен, віце-президент з маркетингу та комунікацій Nokian Tyres. - Протягом останніх десятиріч компанія популяризує спорт, організовуючи власні змагання з тріатлону Hakkapeliitta Triathlon. Тому ми впевнені, що співпраця з IRONMAN підніме наші спортивні ініціативи на принципово новий рівень.»

IRONMAN кидає виклик сотням тисяч людей

Щороку в заходах IRONMAN беруть участь більш ніж 260 000 спортсменів. Атлети сповнені рішучості та бажання перемагати, долати перешкоди та рухатися вперед. Ця філософія переможця протягом більше ніж 80 років особливо близька компанії Nokian Tyres. Історія успіху найпівнічнішого виробника шин у світі заснована на професійному оцінюванні складних умов, безперервному розвитку та невтомності.

«Змагання Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland допоможуть нам належним чином продемонструвати таланти Фінляндії та фінського народу, а також популяризувати фінські компанії в світі. Nokian Tyres – це сильна компанія з фінським корінням, актуальними цінностями та якісним продуктом», - підкреслює Антті Хагквіст з компанії Finntriathlon Oy, що має права на бренд IRONMAN у Фінляндії.

У турнірі Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland, що відбудеться в Лахті наступного літа, зареєструвалось 1700 спортсменів.

Більше фото за посиланням www.nokiantyres.com/ironman2018

Nokian Tyres – генеральний партнер першого фінського змагання з тріатлону IRONMAN

IRONMAN та IRONMAN 70.3 – товарні знаки, що належать World Triathlon Corporation (WTC) Ltd. Щороку більше ніж 260 000 спортсменів беруть участь у заходах IRONMAN по всьому світу (http://ironman.com). WTC належить великому китайському багатонаціональному Wanda Sports Holdings. Перше в Фінляндії змагання під IRONMAN – Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland відбудеться в Лахті 30 червня 2018 року. 1700 місць у пілотному змаганні були розпродані 6 тижнів тому. Права на бренд IRONMAN у Фінляндії належать Midnight Triathlon Events Finland Oy, яка є дочірньою компанією Finntriathlon Oy (www.finntriathlon.fi)

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Олена Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com