чт березня 14 06:28 2013 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Nokian Tyres - Найшвидші на льоду: новий світовий рекорд швидкості 335,713 км/год. на нових шипованих шинах Nokian Hakkapeliitta 8Безпрецедентне зчеплення і швидкістьНовий світовий рекорд швидкості на льоду був встановлений 9 березня 2013 пілотом-випробувачем Nokian Tyres Янне Лайтіненом на автомобілі Audi RS6 на 12-кілометровій трасі на льоду Ботнічної затоки недалеко від фінського міста Оулу. Автомобіль розвинув швидкість майже 340 км/год. (335,713 км/год). Безпрецедентне зчеплення і швидкість були забезпечені новими шипованими шинами Nokian Hakkapeliitta 8 в розмірі 255/35R20 97 T XL.

Те ж місце, автомобіль і водій, нові шиповані шини Nokian Hakkapeliitta 8Попередній світовий рекорд швидкості на льоду, також належить концерну Nokian Tyres. Він був встановлений в березні 2011 року на шинах Nokian Hakkapeliitta 7 (331,61 км / год). Примітно, що в 2011 році рекорд був встановлений тим же тест-пілотом, на тому ж автомобілі, в тому ж місці, що і в 2013 році. Різниця була тільки в моделі шин.

«Екстремальні тести на межі швидкості завжди цікаві. Ми задали надзвичайно складне завдання для нових шин Nokian Hakkapeliitta 8. Коли машина рухається на швидкості 335 км/год, на шини впливають величезні сили: автомобіль проїжджає 93 метри в секунду, а кожен шип за одну секунду вгризається в лід 43 рази. Опір повітря зростає і потрібно ще більше зчеплення, щоб розігнати автомобіль. Крім зчеплення, дуже важлива керованість і стійкість », - говорить Матті Моррі, керівник служби технічної підтримки клієнтів Nokian Tyres.

На високих швидкостях преміальні шини повинні забезпечувати абсолютне зчеплення, міцність і «чуйність керма», щоб керувати супер-потужним автомобілем. Унікальна технологія шипування Nokian Eco Stud 8, використовувана в шині Nokian Hakkapeliitta 8, забезпечує збалансоване бічне і поздовжне зчеплення, яке виражається в стабільному та передбачуваному управлінні. Ці характеристики вкрай важливі як при екстремальних швидкостях на необробленому льоду, так і при звичайному обгоні на зимових дорогах.

Книга Рекордів Гіннеса випустила детальні правила для установки світових рекордів швидкості на льоду. Заміряється час проходження автомобілем кілометрової дистанції в обох напрямках. Світовим рекордом стає середнє значення від цих двох результатів. Старт автомобіля повинен бути вдалим. На спробу встановити світовий рекорд відводиться рівно одну годину. Лід повинен бути натуральним, необробленим ніякими хімікатами. Шини повинні знаходитися у відкритому продажі, і бути схваленими для доріг тієї країни, в якій встановлюється світовий рекорд.

Найшвидші на льоду 2013Відео та додаткова інформація про світовий рекорд швидкості на льоду:
https://www.nokiantyres.ua/innovaciyi/doslidzhennya-ta-rozrobky/najshvydshi-na-l-odu/

Фотографії рекорду швидкості на льоду:
https://www.nokiantyres.ua/innovaciyi/doslidzhennya-ta-rozrobky/najshvydshi-na-l-odu/

Nokian Tyres - винахідник першої у світі зимової шини та експерт в екстремальних умовахКомпанія Nokian Tyres випустила першу в світі зимову шину для використання в складних погодних умовах при мінусових температурах ще в 1934 році. Двома роками пізніше була представлена шина Nokian Hakkapeliitta, яка була створена спеціально для суворої зими, і сьогодні є одним з найвідоміших брендів зимових шин у світі.

Унікальні інновації дозволяють шинам Nokian Hakkapeliitta перемагати в порівняльних тестах автомобільних журналів рік за роком. Розробка та ретельні випробування шин спрямовані на створення все більш безпечних та екологічних шин Nokian Tyres. Найпівнічніший в світі виробник шин тестує і розробляє нові модифікації для зимової лінійки своїх продуктів на власному тестовому полігоні в Івало, в 300 кілометрах на північ від Полярного кола. Зимові шини тестуються цілодобово в екстремальних умовах.

Компанія Nokian Tyres є єдиним у світі виробником, який робить шини спеціально для складних кліматичних умов. Компанія розробляє і виробляє шини для легкових і вантажних автомобілів, індустріальної техніки, які експлуатуються в широтах з лісовими масивами, де бувають сніжні зими і мінлива погода.

Nokian Hakkapeliitta 8: Володарка Півночі https://www.nokiantyres.ua/zymovi-shyny/nokian-hakkapeliitta-8/

  • Безпрецедентне зчеплення взимку
  • Екологічність від природи: низьке споживання палива, акустичний комфорт і зниження рівня пошкодження дорожнього полотна
  • Курсова стійкість і чуйність керма

Основні інновації:

Новий симетричний направлений малюнок протектора оптимізує зчеплення і акустичні характеристики.

Технологія ошиповки Nokian Eco Stud 8. Екологічний якірний шип нового покоління, фланець шипа, що зменшує розгойдування шипа, Eco Stud - пом'якшувальний шар гумової суміші, яка амортизує і пом'якшує удар шипа о дорогу. Шипи рівномірно розміщені по всій площі протектора. Кількість шипів збільшено, при цьому навантаження на дорожнє полотно на 12% нижче порогу, встановленого законодавством у країнах Північної Європи.

Нова гумова суміш Hakkapeliitta Cryo-silane Gen 2 на основі кріосилану другого покоління. Свиріпова олія, що використовується в суміші, підсилює взаємодію силіки і натурального каучуку при низьких температурах, поліпшує властивості міцності суміші на розрив, а також удосконалює зчеплення на крижаній і засніженій поверхнях.

Гальмівні підсилювачі в задній частині шашок протектора поліпшують зчеплення при гальмуванні на снігу. Зубчастий малюнок підсилювачів гальмування збільшує площу захвату і покращує зчеплення, особливо на засніженій поверхні дороги.

Більше фотографій на www.nokiantyres.com/FastestOnIce

Нове покоління шин Nokian Hakkapeliitta! Чіпляє як ніколи раніше!
http://youtu.be/1KtYGth-4-k

Випробування в екстремальних умовах. Тест-центр White Hell («Білe пекло») в Івало:
http://youtu.be/f4TSgk_1TQU

Найшвидші на льоду: електромобіль E-RA на шинах Nokian Hakkapeliitta - рекорд 2012
http://youtu.be/Ix8TN4jMAeo

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:
Олеся Гончарова
Моб. +38 050 668 01 02
Ourpeople.pr(at)gmail.com

Руслана Приходько
Моб. +38 063 578 70 20
priruslana(at)gmail.com

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні та Білорусі

Наталья Дихтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: Nataliia.Dikhtiarenko(at)nokiantyres.com