пн грудня 19 10:00 2022 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Nokian Tyres починає контрактне виробництво, щоб забезпечити доступність шин для пасажирських автомобілів у Центральній Європі, і підписує угоду з Qingdao Sentury Tire

Компанії Nokian Tyres і Qingdao Sentury Tire підписали угоду про спільне контрактне виробництво шин.

Згідно з угодою, Qingdao Sentury Tire починає виробництво деяких моделей шин Nokian Tyres для легкових автомобілів для центральноєвропейського ринку. Шини, які будуть вироблятися на виробничих потужностях партнера, розроблені виключно компанією Nokian Tyres та пройшли випробування на тестувальному майданчику Nokian Tyres, щоб відповідати високим стандартам компанії щодо безпеки та якості. Шини будуть продаватися під брендом Nokian Tyres.

Nokian Tyres веде переговори про додаткові угоди з контрактного виробництва. Загальний річний обсяг цих угод у 2023–2027 роках оцінюється в межах від 1 до 3 мільйонів на додаток до виробництва на власних потужностях.

Співпраця між Nokian Tyres і Qingdao Sentury Tire базується на довгостроковому партнерстві та забезпечує доступність високоякісних шин компанії на ринку Центральної Європи. Виробництво буде запущено в першій половині 2023 року, а перші шини з’являться на ринку в другій половині 2023 року. Виробничий майданчик регулярно перевірятиметься відповідно до вимог Nokian Tyres з якості, екологічності та безпеки.

Разом із контрактним виробництвом Nokian Tyres докладає зусиль для збільшення власного виробництва. Як було оголошено на початку листопада, компанія інвестує 650 мільйонів євро в нову виробничу ділянку з нульовим викидом CO2 у Румунії. Комерційне виробництво планується розпочати на заводі в 2025 році. У той же час компанія продовжила нарощувати потужності на своїх заводах у Фінляндії та США.

«Ми почали будувати нові потужності Nokian Tyres без виробництва в Росії, і контрактне виробництво є важливою частиною цих планів. Воно доповнює наше власне виробництво та допомагає нам реагувати на попит ще швидше та гнучкіше. Завдяки новому заводу в Румунії, збільшенню потужностей у Фінляндії та США, а також контрактному виробництву, ми закладаємо міцну основу для майбутнього зростання Nokian Tyres», — говорить Юкка Мойсіо, президент і генеральний директор Nokian Tyres.

 

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]