чт серпня 17 09:00 2023 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Nokian Tyres представляє новий символ ELECTRIC FIT™, аби водії електромобілів могли легко знайти відповідні шини для своїх авто

Те, що починалося як нішевий продукт, набуло глобальної популяності, а кількість електромобілів (EV), що купуються щороку, продовжує зростати у всьому світі. Із розширенням ринку електромобілів, на дизайн шин також почала впливати електрифікація водіння.

Nokian Tyres більше 10 років розробляє та тестує шини для електромобілів. Як доказ сумісності з електромобілями Nokian Tyres представляє новий символ ELECTRIC FIT™ для своїх преміальних шин Nokian Tyres ®.

 

Щоб допомогти водіям електромобілів знайти сумісні шини, Nokian Tyres представляє новий символ ELECTRIC FIT™, який доповнює портфоліо наявних і майбутніх преміальних продуктів. Символ вказує на те, що шини Nokian Tyres® можна однаково встановлювати як на авто з двигунами внутрішнього згоряння, так і на електромобілі, забезпечивши високоякісну роботу продукту незалежно від особливостей силового агрегату. «Протягом багатьох років ми розробляли та перевіряли наші продукти на сумісність; це преміум-опції, які відповідають потребам водіїв електромобілів. Оскільки ринок електромобілів набирає обертів, новий символ ELECTRIC FIT™ служить доказом цих десятирічних зусиль», - говорить Юкка Касі, старший віце-президент Nokian Tyres з продуктів та інновацій.

 

Новий символ ELECTRIC FIT™ буде використовуватись в усьому світі, щоб наголосити на тому, що преміальна лінійка шин сумісна з електромобілями. Інформація поширюватиметься в усіх відповідних каналах, щоб допомогти фахівцям із шинного виробництва та споживачам ідентифікувати продукцію Nokian Tyres як високоякісні шини для електромобілів.

 

Безпечне водіння незалежно від типу вашого автомобіля

Шини для електромобілів мають витримувати більші навантаження через додаткову вагу акумулятора. Вони також повинні миттєво реагувати на потужний крутний момент автомобіля та надійно скеровуватися за будь-яких умов чи ситуацій.

 

«Наша початкова ціль полягає в тому, щоб усі наші продукти робили водіння безпечним незалежно від того, яким автомобілем ви керуєте. Випробування залишаються ключовим моментом при виробництві аби гарантувати бездоганну інтеграцію характеристик шин з електромобілями. Зміна силового агрегату транспортних засобів насправді не дуже змінила фокус нашої уваги. Крім підвищення безпеки, ми завжди приділяли багато уваги іншим властивостям шин, таким як низький опір коченню, довговічність і комфорт. З електромобілями ці властивості стають ще важливішими, оскільки водії стають більш вимогливими», — каже Юкка Касі.

 

Серед інших ознак високоякісних продуктів преміум-класу, які підходять для всіх типів силових блоків транспортних засобів, спеціальні шини Nokian Tyres для електромобілів оснащені технологією звукопоглинання Nokian Tyres SilentDrive®, яка зменшує шум у салоні. Вони є найкращим вибором для найвибагливіших водіїв електромобілів.

 

Невпинні інновації гарантують бездоганну придатність для електромобілів

Nokian Tyres винайшла першу в світі зимову шину у 1934 році. З цього дня компанія постійно впроваджує інновації для безпечнішого водіння за будь-яких умов незалежно від сезону для всіх транспортних засобів. Дослідження та розробки електромобілів почалися більше десяти років тому.

«Починаючи з перших днів електрифікації, Nokian Tyres тестувала свої шини та прототипи шин разом з кількома партнерами та виробниками електромобілів, випробовуючи свій продукт у найскладніших умовах і ситуаціях водіння, щоб покращити продуктивність шин незалежно від змін силового блоку автомобіля», – продовжує Касі.

 

У результаті революційної науково-дослідної роботи компанія Nokian Tyres випустила першу в світі зимову шину, розроблену спеціально для електромобілів, ще в 2014 році. На момент запуску ця шина також була першою в світі зимовою шиною з А-класом енергоспоживання для опору коченню. У 2012 році, у тому ж році, коли Tesla представила Model S, Nokian Tyres встановила світовий рекорд із найшвидшої їзди на льоду (252,09 км/год) на електромобілі. У 2020 році компанія представила першу в світі шиповану шину, розроблену для електрокарів. «Ми як найпівнічніша шинна компанія світу завжди мали на меті забезпечити безпеку водіння протягом всього року. Ось чому нашим бажанням було, щоб перші водії електромобілів мали доступні найдосконаліші та найбезпечніші зимові шини. Для нас зима — це постійний, виклик, а наші глибокі знання та розуміння найбільш мінливих умов підштовхують розвиток виробництва вперед», — говорить Касі.

 

Портфоліо тестових автомобілів Nokian Tyres для досліджень і розробок постійно оновлюється та йде на випередження автомобільних технологій, які не стоять на місці, щоб надавати водіям такі ж передові шини. Будучи першопрохідцями в шинній промисловості, ми звикли бути на крок попереду, і разом з тим, як прогресують автомобільні технології, наші шини теж стрімко розвиваються.

 

Скоро електромобілі стануть просто автомобілями

Перші електромобілі купували одиничні поціновувачі технологій і автомобілів, але з активним поширенням та популяризацією електромобілів, кількість їх споживачів невпинно зростає. Багато відомих автомобільних брендів більше зосереджуються на електромобілях як альтернативі двигунам внутрішнього згоряння, особливо на тлі зростання брендів автомобілів, які займаються виключно електромобілями. «Незабаром більшість нових проданих автомобілів будуть електричними. Ми переходимо від визначення електромобілів як електромобілів. Коли у нас немає альтернативи для них, вони знову стають просто автомобілями. Норвегія є чудовим прикладом цього розвитку: понад 80 відсотків проданих нових автомобілів вже є електричними. Водії норвезьких електромобілів протягом багатьох років демонструють високу задоволеність нашою лінійкою преміальних шин. Це свідчить про те, що ми повністю Electric Fit™ і готові до того, коли решта світу наздожене Норвегію», — каже Касі.

 

Майбутні шини будуть ще більш екологічними

Електромобілі часто розглядаються як одне з рішень для зниження викидів CO2 від водіння та пом’якшення наслідків глобального потепління.

«Основна увага прикута до низького опору коченню та енергоефективності, до екологічних матеріалів і виробництва. Ми будуємо першу в світі фабрику з виробництва шин з нульовими викидами CO2 в Румунії і віримо, що вона встановить новий стандарт для всієї шинної промисловості», — говорить Теппо Хуовіла, віце-президент Nokian Tyres з якості та сталого розвитку.

 

Nokian Tyres вже представила Nokian Tyres Green Step, яка на 93% складається з відновлюваних та перероблюваних матеріалів. Наша ціль полягає в тому, щоб до 2030 року 50 % усіх матеріалів, які використовуються в продуктах компанії, наслідували цей приклад.

 

ELECTRIC FIT

Продукція Nokian Tyres відповідає стандартам електромобілів і вимогам сучасних водіїв. Бездоганна сумісність з ELECTRIC FIT™ означає, що ви можете покластися на безпечну та тривалу роботу шин незалежно від умов водіння і типу транспортного засобу. Ми ніколи не припиняємо розвиватися. Як завжди, ми тестуємо, щоб вам не довелося цього робити. Вибір безпечного водіння – це запорука вашого спокою та комфорту у кожній подорожі.

 

www.nokiantyres.com/electricfit

https://www.nokiantyres.com/innovation/research-and-development/fastest-on-ice/

ELECTRIC FIT™ зображення:
https://nokiantyres.studio.crasman.fi/bank/public_press_room/launch_material_for_press_events/electric_fit

 

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 

Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]