вт січня 9 09:43 2018 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Tyres представляє сучасні інноваційні зимові шини: Nokian Hakkapeliitta R3, Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, Nokian WR SUV 4 та Nokian WR G4

Найпівнічніший виробник шин у світі компанія Nokian Tyres розширює ассортимент універсальних, високоякісних зимових шин, представляючи одразу чотири нові продукти: нешиповані шини Nokian Hakkapeliitta R3 і R3 SUV для Скандинавських країн, України, Росії та Північної Америки, Nokian WR SUV 4 для Центральної Европи та Nokian WR G4 для Північної Америки.

Nokian Tyres представляє сучасні інноваційні зимові шини: Nokian Hakkapeliitta R3, Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, Nokian WR SUV 4 та Nokian WR G4

Шини Nokian Hakkapeliitta створені спеціально для складних кліматичних умов та є лідером серед брендів зимових шин в Скандинавських країнах, Україні, Росії та Північній Америці.

«Наступної зими сімейство зимових шин Hakkapeliitta стане більш конкурентноздатним за весь час існування бренду, завдяки тому, що наш флагман та нова модель цього сезону Nokian Hakkapeliitta 9, багаторазовий переможець тестів, буде доповнена абсолютно новою нешипованою зимовою шиною Hakkapeliitta», – коментує Петрі Ніємі, менеджер з продуктів та ціноутровення Nokian Tyres.

«Нові нешиповані зимові шини Nokian Hakkapeliitta R3 – вибір номер один серед власників авто, які цінують унікальний комфорт водіння, безпеку та екологічність. Шини нового сімейства, виготовлені із застосуванням найсучасніших технологій, дозволять збільшити наші продажі в наступному зимовому сезоні», – продовжує Ніемі.

Основними ринками збуту для нового покоління фрикційних шин Nokian Hakkapeliitta R3 та Nokian Hakkapeliitta R3 SUV стануть Скандинавські країни, Україна, Росія та Північна Америка. Крім того, нове сімейство посилить позиції бренда в таких країнах, як Китай, Японія та Україна.

Окрім зимових шин Nokian Hakkapeliitta, компанія представляє абсолютно нові продукти для таких важливих, перспективних ринків, як Центральна Европа та Північна Америка. Мова йде про зимові шини Nokian WR SUV 4 для позашляховиків та кросоверів, розрахованих на експлуатацію в зимових умовах країн Центральної Европи. Серед переваг нових шин – неперевершена керованість та впевнене водіння навіть на високій швидкості.

В Північній Америці Nokian Tyres є піонером в області популярних всесезонних шин. Збалансоване керування та надійне зчеплення нової шини Nokian WR G4 для легкових автомобілів забезпечують безпечне водіння в будь-яку пору року: від завірюхи та сльоти до зливи та розпеченого асфальту.

Нові шини надійдуть до роздрібних точок продажу навесні 2018 року. Широкий діапазон типорозмірів буде доступний споживачам восени цього року.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com