ср травня 21 06:17 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Nokian Tyres разом із шинними центрами Vianor підводять підсумки весняної акції.Акція «Не вагайся! Перевзувайся!» від компанії Nokian Tyres та мережі шинних центрів Vianor успішно завершилася. Близько 400 учасників отримали цінні подарунки за довіру до фінського бренду.

Нагадаємо, що з 1 березня по 30 квітня 2014 р. у мережі шинних центрів Vianor проходила Акція, за умовами якої при купівлі будь-якого комплекту шин з літньої лінійки Nokian, покупець отримував можливість стати власником одного з акційних подарунків.

За весь період Акції щасливими власниками цінних подарунків стали приблизно 400 переможців.Згідно із результатами Акції було розіграно 16 комплектів зимових шин Nokian, 16 iPad Air, 16 iPhone 5s, 320 паливних талонів. Головними подарунками стали дві подорожі на двох у країну тисячі озер – Фінляндію, батьківщину Nokian Tyres, які отримали Диский Олександр Анатолійович із м. Суми та Мельник Олександр Іванович із м. Полтава.

«Компанія Nokian Tyres вдячна усім, хто у цьому сезоні зробив вибір на користь нашого бренду. Нам приємно робити подарунки нашим клієнтам і споживачам. Ми завжди намагаємося приділяти увагу якості нашої продукції, новим технологіям і раді, що, український споживач, не дивлячись на складну ситуацію в Україні, наш споживач продовжує обирати якісний продукт» - говорить Урйо Крюков, директор українського представництва Nokian Tyres.

Акційна лінійка шин Nokian представлена наступним модельним рядом: Hakka Blue, Hakka Black, Hakka Green і Hakka SUV. Кожна з цих моделей має власний характер та по–своєму унікальна. Обираючи будь-які шини з літньої лінійки, споживач отримує відмінні технічні характеристики і комфортну їзду.

Компанія Nokian Tyres подбала про те, щоб кожний водій переконався у перевагах літніх моделей і обрав шини, які б задовольнили його стиль водіння:

Nokian Hakka Black – холоднокровна та елегантна. Ця спортивна модель сподобається любителям екстремальної і швидкісної їзди, для яких позначення UHP (елітні та високошвидкісні шини) безперечно багато значить.

Nokian Hakka Blue – модель, яка наділена характеристиками, щоб бути надійною, слухняною і покірною не лише за комфортних для їзди погодних умов, а й на мокрих після дощу дорогах.

Nokian Hakka Green – «зелена» шина, яка піклується про екологію. Ця модель з легкістю долає вологі слизькі дороги чи нагрітий сонцем асфальт. Hakka Green акустично комфортна завдяки технології Silent Groove Design, зменшує опір коченню, у результаті чого знижує витрати палива і дає змогу проїхати додаткові кілометри без дозаправки.

Nokian Hakka SUV – чудовий літній подарунок позашляховикам. Шина абсолютно готова до заміських поїздок, їй під силу бездоріжжя. Hakka SUV справжній довгожитель, вона прослужить довго і якісно, адже вона «окільцьована» спеціальною конструкцією, яка не пропускає бруд між шиною і диском, а також продовжує життя шини і обода.

Не дивлячись на те, що весняна акція від компанії Nokian Tyres і шинних центрів Vianor завершилася, це не означає, що на цьому закінчилися приємні сюрпризи. Споживачів і надалі очікують цікаві Акції, програми лояльності і найголовніше – дійсно якісна продукція від фінського виробника.

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні

Альона Коломієць
Моб.: +38 067 216 3434
тел. +38 044 220 1 220
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com