пт вересня 16 07:56 2016 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Tyres розкриває передові технології в новій Nokian Hakka Blue 2

Літня Nokian Hakka Blue 2, представник нового покоління шин Nokian Tyres, зберігає контроль на слизькій від дощу дорозі. Шина вчасно зупиняється і без зусиль усуває загрозу аквапланування завдяки унікальній концепції Dry Touch. Водії належним чином оцінять точну та врівноважену поведінку шини, завдяки чому водіння стає легким, логічним і комфортним.

Nokian Hakka Blue 2

 Нова Nokian Hakka Blue 2 демонструє на дорозі безпеку і витривалість з перших днів весни до ранніх осінніх заморозків. Ці властивості посилюються характеристиками гумової суміші, склад якої розроблений спеціально для суворих мінливих умов водіння. Більшість типорозмірів нового продукту мають клас зчеплення на мокрій дорозі А – найвищий у класифікації шин ЄС. Широкий асортимент представлений розмірами в діапазоні від 15 до 17 дюймів з індексами швидкості V (240 км/год) і W (270 км/год). Нова літня шина призначена для потужних автомобілів середнього розміру і сімейних автомобілів.

Преміальна літня шина Nokian Hakka Blue 2 надійде у продаж навесні 2017 року. Ключовими ринками для нового продукту, неодноразового переможця незалежних порівняльних тестів, є скандинавські країни, Фінляндія, Україна та Росія.

Найкраща у своєму класі в дощову погоду

На думку автомобілістів, влітку основними загрозами на дорогах є ризикований обгін, недотримання безпечної дистанції й аквапланування. Ризик втратити контроль над автомобілем особливо зростає під час раптової грози. У разі аквапланування у водія виникає відчуття, що шина втрачає контакт з дорогою.

«Мінлива літня погода ускладнює водіння. Це виклик навіть для високоякісних літніх шин. У Nokian Hakka Blue 2 збалансований контакт з дорогою оптимізований за допомогою малюнка протектора нового покоління, конструкторських рішень і концепції Dry Touch. Ця інновація спрямована на швидке відведення води назовні, що акумулюється у зоні контакту шини з дорожнім покриттям. Це покращує зчеплення з дорогою й усуває загрозу аквапланування», – говорить керівник відділу розвитку продукції Nokian Tyres Ярно Рьойтійо.

Концепція Dry Touch ефективно запобігає виникненню аквапланування

Унікальна концепція Dry Touch поєднує в собі три інновації, завдяки яким площа плями контакту шини із сухою ділянкою дороги досягає максимуму.Діагональні ламелі Dry Touch 2 на центральних ребрах шини розроблені для того, щоб відводити з дорожньої поверхні вологу і спрямовувати її в основні канавки протектора.Ламелі розташовані таким чином, щоб ефективно виконувати свою функцію протягом усього тривалого періоду експлуатації шини. Унікальна ламель є ширшою у своїй основі, що забезпечує більш високий об’єм канавки навіть на зношеному протекторі.

Технологія Coanda використовується для прискорення відведення води у внутрішній плечовій зоні. За рахунок вигнутого рельєфу протектора у внутрішній плечовій зоні шини потік води з поздовжніх канавок спрямовується в поперечні. Спеціальний спрямовувач потоку Flow Guide на блоці протектора подвоює ефект за рахунок подальшого пришвидшення відведення води уздовж поперечної канавки.

Для запобігання виникнення аквапланування окремі канавки Swoop Grooves включено до поперечних основних канавок внутрішнього плеча шини. Потік води, витіснений малюнком протектора, також прискорюється завдяки чотирьом широким полірованим канавкам. Ця технологія розроблялася з використанням комп’ютерного моделювання і високошвидкісних камер. Всебічне тестування на мокрій дорозі проводилося на власному випробувальному полігоні Nokian Tyres у місті Нокіа, Фінляндія. Для покращення характеристик шини в екстремальних дорожніх ситуаціях здійснювалося тестування в режимі високих швидкісних навантажень на полігонах у Німеччині й Іспанії.

Точна і логічна від природи

Гумова суміш, малюнок протектора і конструктивні рішення шини Nokian Hakka Blue 2 є втіленням багаторічного досвіду і професійних досягнень Nokian Tyres. Гумова суміш протектора Nokian Hakka Blue Hybrid покращує зчеплення з мокрою дорогою і дозволяє економити пальне. Функціональна суміш із підвищеним вмістом силіки адаптується до коливань температури, тим самим гарантуючи відмінне зчеплення з мокрим дорожнім покриттям навесні та восени. Соснова олія, додана в гумову суміш, знижує температуру шини, зменшуючи тертя, спричинене міжмолекулярним рухом. Завдяки цьому Nokian Hakka Blue 2 є відмінним вибором для мінливої літньої погоди. У підсумку знижуються теплоутворення й опір коченню. Нова гумова суміш нечутлива до впливу грубого асфальту, що гарантує відмінну зносостійкість шини.

Більш комфортне водіння та висока зносостійкість

Асиметричний малюнок протектора – одна з характерних ознак шин сімейства Nokian Hakka. Такий дизайн протектора підвищує комфорт водіння і дозволяє шині точно реагувати на маневри керма. Міцні блоки протектора на зовнішньому плечі стабілізують керованість. Відкритий малюнок протектора і нові розробки на внутрішньому плечі шини збільшують ресурс зчеплення на мокрій дорозі. Для додаткового комфорту водіння в Nokian Hakka Blue 2 також використовуються вже знайомі споживачам технологія Silent Sidewall і концепція Silent Groove Design.

Міцний сталевий брекер нової шини сформований зі щільних оптимізованих сталевих дротів. Надміцна конструкція High Tensile Steel belt structure робить структуру брекера легкою та водночас жорсткою. Це підвищує точність керування під час маневрування і при зміні смуги руху навіть на високих швидкостях. Жорстка структура ефективно захищає шину від проколів і порізів об гострі краї бордюрів, подовжуючи термін її експлуатації.

Запатентований комфорт

Nokian Hakka Blue 2 оснащена індикатором аквапланування. Символ у вигляді краплі зникає при зменшенні залишкової глибини канавок протектора нижче 4 мм, що свідчить про підвищення ризику аквапланування. На інформаційній ділянці можна робити відмітки про рекомендований тиск і місце установки шини.

Nokian Hakka Blue 2 – найкраща на мокрій дорозі

  • Концепція Dry Touch гарантує безпечне керування на мокрій дорозі
  • Точність і збалансованість
  • Комфортне та тихе водіння

Основні інновації:

Концепція Dry Touch ефективно запобігає аквапланированню, забезпечує чудове зчеплення з дорогою. Ламелі Dry Touch 2 відводять воду з плями контакту шини з дорогою і спрямовують її в основні канавки протектора. Ламелі розташовані таким чином, щоб ефективно виконувати свою функцію протягом усього терміну служби шини. Унікальна ламель є ширшою у своїй основі, що забезпечує більш високий об’єм канавки навіть на зношеному протекторі.

Технологія Coanda використовується для пришвидшення відведення води у внутрішній плечовій зоні. За рахунок вигнутого рельєфу протектора у внутрішній плечовій зоні шини потік води з поздовжніх канавок спрямовується в поперечні. Flow Guide (спрямовувач потоку) на блоці протектора подвоює ефект за рахунок подальшого прискорення відведення води уздовж поперечної канавки.

Гумова суміш протектора Nokian Hakka Blue Hybrid. Підвищення надійності, безпеки і комфорту, зниження витрати пального. Функціональна гумова суміш покращує зчеплення з мокрим дорожнім покриттям і дозволяє економити пальне. Вона адаптується до змін температури і гарантує відмінне зчеплення на мокрій дорозі навесні та восени. Олія сосни, додана в гумову суміш, знижує температуру шини, зменшуючи тертя, спричинене міжмолекулярним рухом. У підсумку знижуються теплоутворення й опір коченню. Нова гумова суміш нечутлива до впливу грубого асфальту, що гарантує відмінну зносостійкість шини.

Нова структура сталевого брекера. Збалансоване точне водіння дозволяє отримувати задоволення від поїздок. Міцний сталевий брекер нової шини сформований зі щільних оптимізованих сталевих дротів. Надміцна конструкція High Tensile Steel belt structure робить структуру брекера легкою і водночас жорсткою. Це підвищує точність керування при маневруванні і зміні смуги руху навіть на високих швидкостях. Жорстка структура ефективно захищає шину від проколів і порізів об гострі краї бордюрів, подовжуючи термін її експлуатації.

Технологія Silent Sidewall. Комфортне водіння. Спеціально розроблена гумова суміш між боковиною шини і протектором активно поглинає шум і вібрацію руху, перешкоджаючи потраплянню дратівливих звуків через боковину до салону автомобіля.

Дизайн канавок Silent Groove. Більше комфорту під час руху. Напівсферичні порожнини у стінах поздовжніх ребер протектора, що нагадують поглиблення на поверхні м’яча для гольфу, підвищують комфорт водіння. Ця технологія знижує рівень шуму всередині салону і зовнішній шум під час руху. Також вона зменшує опір повітря і сприяє охолодженню поверхні шини, що підвищує її зносостійкість.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com