пн грудня 23 02:14 2019 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres стала першим виробником шин, що пропонує "зелені" чохли для шин – до 68 тонн менше викидів CO2

 

Компанія Nokian Tyres змінює свої чохли для шин на користь більш екологічних. Виробництво чохлів частково з біоматеріалів знижує викиди вуглекислого газу майже на 75% порівняно з чохлами з невідновлюваної сировини або переробленого пластику.

“Ми хочемо стати провідною компанією нашої галузі, яка дбає про сталий розвиток та враховувати всі проблеми, пов'язані з життєвим циклом шини, від сировини та виробництва до правильної переробки шин. Виробництво чохлів для шин з більш екологічних матеріалів є частиною цього,” каже Марко Мякеля, голова відділу продажів Nokian Tyres у Фінляндії. 

Приблизно 40 000 кг пластику використовується для виготовлення чохлів для шин Nokian Tyres у Фінляндії, Швеції та Норвегії. При цьому під час виробництва чохлів з невідновлюваної сировини виділяється близько 88 тонн вуглекислого газу на рік, з переробленого пластику - близько 44 тонн, а виробництво нових чохлів, з "зеленого поліетилену" (Green PE + LDPE) продукує близько 20 тонн вуглекислого газу на рік.

Позначка Im Green” для більш екологічної сировини  

Використання в якості одного з матеріалів біо-етилену, який отримується в процесі переробки цукрової тростини, дозволяє знизити рівень шкідливих викидів. У процесі росту цукрова тростина поглинає вуглекислий газ з атмосфери, тим самим зменшуючи кінцеві викиди.

Чохли для шин отримали позначку “I’m Green” за свою екологічність. Nokian Tyres - перший у світі виробник шин, що пропонує чохли для шин з такою позначкою. 

Позначка “I’m Green” є власністю нафтохімічної компанії Braskem, і її використання жорстко контролюється і регулюється. Щоб отримати відзнаку, у виробництві має використовуватися сировина, у якій частка "зеленого поліетилену" становить більше 50%. У чохлах, які використовує компанія Nokian Tyres, частка "Green PE" становить 55% від сировини.

Переглянути додаткові фото

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua