ср травня 20 02:00 2020 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres стала першим виробником шин, який затвердив свої цілі зі скорочення викидів парникових газів

Nokian Tyres стала першою компанією з виробництва шин, чиї цілі зі скорочення викидів парникових газів були затверджені ініціативою Science Based Targets (SBTi). Цілі, пов’язані з обмеженням викидів парникових газів від діяльності Nokian Tyres (категорії 1 і 2*), відповідають діям, необхідним для утримання потепління клімату в межах 1,5°C. Відповідно до останніх досліджень, ці дії є необхідними для запобігання найбільш руйнівним наслідкам кліматичних змін.

Компанія Nokian Tyres зобов’язується до 2030 року скоротити викиди парникових газів у наступних сферах застосування:

  • категорія 1 і 2: скорочення викидів парникових газів на 40% на тонну шин у порівнянні з базовим 2015 роком
  • категорія 3: скорочення викидів парникових газів від придбаних товарів та послуг на 25% на тонну шин у порівнянні з базовим 2018 роком
  • категорія 3: скорочення викидів парникових газів від процесів транспортування та дистрибуції на 25% на тонну шин у порівнянні з базовим 2018 роком
  • категорія 3: скорочення викидів парникових газів від використання продукції на 25% на тонну шин у порівнянні з базовим 2018 роком.

У доповіді про оцінку цілей SBTi назвала цілі компанії Nokian Tyres амбітними.

“Ми вже стали свідками практично безсніжної зими на півдні Фінляндії, тому зобов’язуємося зробити усе від нас залежне, аби зберегти зиму для наступних поколінь. За останні шість років ми вже скоротили викиди парникових газів на 44%, і робота триває,” - сказала Хілле Корхонен, президент та CEO компанії Nokian Tyres.

Ініціатива науково обґрунтованих цілей Science Based Targets - це співпраця між CDP, Глобальним договором ООН (UN Global Compact), Інститутом світових ресурсів (WRI) та Всесвітнім фондом дикої природи (WWF). SBTi визначає та просуває найкращі практики у сфері встановлення науково обґрунтованих цілей та здійснює незалежну оцінку цілей компаній.

  • Категорія 1 = прямі викиди, категорія 2 = непрямі викиди від придбаної енергії.

Завантажити фотографії можна тут.

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua