Nokian Tyres взяла участь в REIFEN 2012

пн червень 11 11:57 2012

Nokian Tyres взяла участь в REIFEN 2012З 5 по 8 червня в Німеччині в місті Ессен проходила найбільша спеціалізована виставка REIFEN, в якій беруть участь компанії-виробники шин з усього світу. Виставка, що організовуються раз в два роки, є однією з найбільших майданчиків і збирає провідних фахівців у цій галузі – цього року експонуються понад 600 учасників з 40 країн світу. Крім виробників шин, тут демонструють свої можливості компанії-виробники супутніх товарів і послуг, а також спеціалізованого сервісу.

Основним трендом виставки знову стала тема екології, будь то сировина, виробництво, властивості продуктів або їхня експлуатація. Дана тема стає особливо актуальною напередодні введення в Європі нової системи маркування шин, що робить акцент на екологічності продукту.

Шинна виставка REIFEN: світовий рекорд швидкості на льоду із зимовими шинами Nokian

Будучи провідним фахівцем в світі з виробництва зимових шин, продукція якого багато разів перемагала в спеціалізованих тестах автомобільних видань і асоціацій споживачів, компанія Nokian Tyres пропонує найбільш безпечні шини для північних умов. Інноваційні шини Nokian з Фінляндії для легкових автомобілів, вантажної і спеціальної техніки демонструють свою високу якість особливо в сніжну погоду, в складних кліматичних умовах і жорстких умовах їзди. До того ж, ці шини розроблені спеціально для європейського клімату і високих швидкостей місцевих автомагістралей.

Шини Nokian забезпечують чудову безпеку і економічні, до того ж, компанія першою на ринку почала впроваджувати принципи екологічності, відмовившись від використання високоароматичних масел у виробництві. Nokian Tyres є брендом № 1 за впізнаністю і отримала цю високу оцінку в країнах Скандинавії та Росії.

Цей винятковий імідж північного преміального бренду був використаний компанією в основній комунікації з відвідувачами Reifen 2012 року. На стенді компанії Nokian Tyres був задіяний автомобіль-переможець, на якому був встановлений рекорд швидкості на льоду, внесений до книги рекордів Гіннеса. Нагадаємо, в минулому році автомобіль, взутий в серійні шини Nokian, зміг розвинути швидкість до 331,610 км/г.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
  • Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні