пт лютий 23 09:24 2018 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres знову названа однією з найбільш стабільних компаній у світі

Nokian Tyres вкотре була названа однією з найбільш стабільних компаній у світі. Компанія отримала «Бронзу» в категорії «Постачальник автомобільних компонентів» у річному звіті RobecoSAM Sustainability Yearbook 2018, який опублікували на минулому тижні. Компанія RobecoSAM є експертом у галузі надійності та стабільності ведення бізнесу, а її щорічна оцінка вважається авторитетним та всеохоплюючим звітом щодо успішності роботи компаній в усьому світі.

Nokian Tyres знову названа однією з найбільш стабільних компаній у світі

Цього року Nokian Tyres також отримала нагороду Industry Mover. Ця нагорода присуджується компанії за видатні досягнення в галузі та стабільну роботу в минулому році. У 2017 році Nokian Tyres досягла неабиякого прогресу, значно покращивши свої показники за оцінками стабільності Dow Jones, майже вдвічі перевищивши середні показники по галузі, та була названа найнадійнішим виробником шин в індексі стабільності Dow Jones Sustainability World Index.

Nokian Tyres знову названа однією з найбільш стабільних компаній у світі

«Ми прикладаємо всебічні зусилля задля забезпечення стабільної роботи таким чином, щоб вона стала природньою складовою глобальної політики компанії. Мені дуже приємно отримувати визнання за наші довгострокові зусилля. Такий зворотній зв’язок надихає нас надалі рухатись обраним шляхом та стимулює ще більш старанно працювати над стабільністю та якістю», - говорить Теппо Хуовіла, віце-президент Nokian Tyres з якості.

Суттєві досягнення в зниженні викидів CO2

Як виробних преміальних шин, Nokian Tyres має намір стати прикладом відповідальної компанії, що прагне до стабільного росту. Компанія визначила декілька задач у напрямку довготривалого розвитку до 2020 року, в тому числі зниження опору кочення власних шин на 7%, в результаті чого до 2020 року вдалося б скоротити 500 мільйонів кг викидів CO2 від дорожнього руху. Ця мета була досягнута вже минулого року, задовго до визначенного терміну, як і ще одна по скороченню промислових викидів CO2 на 20%.

Nokian Tyres також має на меті провести аудит усіх своїх основних парнерів по виготовленню гуми та усунути всі звалища відходів від виробництва. У місті Нокіа 100% виробничих відходів вже переробляються, а у Всеволжську коефіціент утилізації складає майже 90%.

Компанія RobecoSAM щорічно оцінює більше 2000 публічних торгових компаній з точки зору економічної, соціальної та екологічної надійності. У щорічому звіті з стабільного розвитку у цьому році були проаналізовані компанії з 60 різних галузей промисловості в 43 країнах.

Більше фото за посиланням www.nokiantyres.com/sustainabilityphotos

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com