пн грудня 12 08:00 2022 в категорії Корпоративні новини

NOKIAN TYRES ЗНОВУ ВКЛЮЧЕНО ДО ІНДЕКСУ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ДОУ-ДЖОНСА (DJSI) ЯК ОДНУ З НАЙБІЛЬШ СТАЛИХ КОМПАНІЙ ЄВРОПИ

Nokian Tyres було включено до європейського індексу сталого розвитку Доу-Джонса (Dow Jones Sustainability Index, DJSI).

«Сталий розвиток є одним із п’яти основних принципів стратегії Nokian Tyres, і ми пишаємося тим, що включені до індексу сталості Доу-Джонса. Ми маємо амбітні цілі щодо зменшення викидів парникових газів, а також збільшення частки відновлюваної або переробленої сировини в наших шинах, звичайно, без шкоди для їхнього рівня безпечності. На початку 2023 року ми почнемо будівництво першої в шинній промисловості фабрики з нульовими викидами CO2 в Орадя, Румунія», — говорить Теппо Хуовіла, віце-президент з якості та сталого розвитку.

Nokian Tyres набрала 75 балів (зі 100 можливих) в рейтингу корпоративної стійкості S&P Global за 2022 рік (дата оцінки: 18 листопада 2022 р.). Компанія отримала вищий бал за критеріями «Якість продукції та управління відкликанням товарів», «Екологічна звітність» та «Соціальна звітність» серед 23 загальних критеріїв, які охоплюють екологічну, соціальну та корпоративну сфери управління. Nokian Tyres також стала найкращою компанією в галузі* за критерієм охорони праці та безпеки (82 бали; *промисловий сектор = автомобільні комплектуючі). Бути включеним до індексу сталого розвитку Доу-Джонса Dow (Dow Jones Sustainability Index, DJSI) Index означає, що компанія входить до числа найбільш стійких та стабільних компаній Європи, зареєстрованих на біржі. Лише три компанії було відібрано за даним індексом із промислового сектору «Автомобілі» та «Автомобільні комплектуючі».

Nokian Tyres пишається тим, що є лідером у сфері сталого розвитку. Напрямки сталого розвитку Nokian Tyres:

  • У травні 2020 року Nokian Tyres стала першою шинною компанією, яка офіційно затвердила науково обґрунтовані цілі щодо скорочення викидів CO2.
  • Протягом 2015-2022 рр. компанія Nokian Tyres скоротила викиди CO2 від виробництва на 43%.
  • Опір коченню шин Nokian Tyres зменшився в середньому на 8,5% порівняно з 2013 роком. Це еквівалентно вихлопам газів від 65 000 автомобілів за рік.
  • Nokian Tyres прагне збільшити частку переробленої або відновлюваної сировини у своїх шинах до 50% до 2030 року.·     
  • Nokian Tyres має намір побудувати першу в шинній промисловості фабрику з нульовими викидами CO2 в Орадя, Румунія. Очікується, що комерційне виробництво шин розпочнеться там на початку 2025 року.

Індекс включає найбільш стабільні компанії Європи

Європейський індекс сталого розвитку Доу-Джонса (DJSI) складається з корпоративних лідерів у сфері сталого розвитку, визначених S&P Global. Оцінка корпоративного сталого розвитку S&P Global визначається з 1999 року і фокусується на критеріях, які є як галузевими, так і вагомими у фінансовому аспекті. Для інвесторів це дуже важлива комплексна оцінка корпоративної стійкості. Цього року оцінка компаній в основному базується на їхніх показниках за минулий 2021 рік. Щороку до індексу включаються лише провідні компанії в кожній галузі. До оцінки S&P Global увійшли понад 3500 компаній у всьому світі.

Ви можете дізнатися більше про роботу Nokian Tyres у сфері сталого розвитку на сторінці компанії. 

 

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]