вт березня 28 01:00 2023 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres зобов’язується досягнути нульових викидів парникових газів: продовжується довгострокова робота компанії зі сталого розвитку

Nokian Tyres оголошує про своє зобов’язання щодо подальшого скорочення викидів парникових газів, з метою досягнення стандарту Net-Zero (нульових викидів) до 2050 року.

Компанія також опублікувала корпоративний звіт про сталий розвиток за 2022 рік, в якому розкриває останні розробки стосовно своєї роботи в галузі сталого розвитку, для якої зобов’язання досягнення «чистого нуля» є природним продовженням діяльності.

Nokian Tyres взяла на себе зобов’язання досягнути скорочення викидів у короткостроковій та довгостроковій перспективах, відповідно до науково обґрунтованих цілей стосовно нульового викиду, в рамках ініціативи Science Based Targets.

 «Зобов’язання по досягненню нульового викиду до 2050 року може здатися віддаленою перспективою, але на практиці це означає, що активні дії та впровадження інновацій потрібні вже сьогодні. Зобов’язання «net-zero» є природнім продовженням нашої роботи для захисту навколишнього середовища та нашої мети бути лідером зі сталого розвитку у шинній промисловості», – говорить Теппо Хуовіла, віце-президент із якості та сталого розвитку Nokian Tyres.

Важливим фактором у досягненні показника «чистого нуля» стане новий завод, який Nokian Tyres будує в м. Орадя, Румунія. Це буде перший завод в шинній промисловості з нульовими викидами CO2. Будівництво розпочинається найближчим часом і очікується, що комерційне виробництво шин розпочнеться на початку 2025 року.

Опубліковано корпоративний звіт про сталий розвиток за 2022 рік

Екологічність є основою стратегії Nokian Tyres, і зобов’язання стосовно нульового викиду ґрунтується на роботі для сталого розвитку, яка проводилася роками. Сталий розвиток охоплює весь цикл життя продукції та всі його функції.

У корпоративному звіті про сталий розвиток за 2022 рік Nokian Tyres описує останню роботу компанії щодо сталого розвитку з точки зору відповідальності та безпеки продукції, а також соціальної, економічної та екологічної відповідальності. Звіт опубліковано на nokiantyres.com/company/sustainability/.

Одним із основних моментів є те, що 2022 рік став першим повним роком, коли виробництво не вивозило відходи на смітник. Це також був рекордний рік у сфері охорони праці, оскільки частота інцидентів була рекордно низькою. Інтенсивність викидів парникових газів на заводах Nokian Tyres знизилася на 43% порівняно з 2015 роком. Крім того, компанія знову була включена до індексу сталого розвитку Доу Джонса (Dow Jones Sustainability Europe).

 «Наша робота в галузі сталого розвитку ґрунтується на корпоративній культурі: ми дбаємо про навколишнє середовище, а також про наших клієнтів, співробітників, споживачів і партнерів. Мета «чистого нуля» надихає нас розвивати інновації для вирішення проблем, пов’язаних зі змінами клімату – і разом досягати успіху. Вжиття заходів сьогодні забезпечить майбутнє нашому бізнесу», — каже Хуовіла.

Корпоративний звіт про сталий розвиток за 2022 рік підготовлено відповідно до стандартів GRI та підтверджено незалежною третьою стороною.

Коротко про науково обґрунтовані цілі

Ініціатива Science Based Targets (SBTi) — це глобальна організація, яка дозволяє компаніям встановлювати амбітні цілі щодо скорочення викидів відповідно до останніх досягнень науки про клімат. Він спрямований на те, щоб прискорити компанії в усьому світі вдвічі скоротити викиди до 2030 року та досягти нульових викидів до 2050 року. Усі компанії-учасники перераховані на веб-сайті Science Based Targets.

Як першопроходець у шинній галузі, Nokian Tyres стала першою компанією, яка поставила науково обґрунтовані цілі, схвалені ініціативою Science Based Targets, щодо скорочення викидів парникових газів у 2020 році. Нова ціль –  досягти «чистого нуля» до 2050 року – включає додаткові амбітні цілі щодо скорочення викидів і дотримання інструкцій SBTi стосовно обмеження зростання глобального потепління до 1,5°C відповідно до Паризької кліматичної угоди.

 

Довідка про компанію:  

Nokian Tyres створює та випускає шини преміум-класу для людей, котрі цінують безпеку, стабільність та передбачуваність. Наша мета – розширити можливості усвідомленого водіння. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових автомобілів, вантажівок і важкої техніки, які забезпечують Вам впевненість руху за будь-яких дорожніх умов. Наша мережа Шинних Центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів та сервісі шин. У 2022 році чистий продаж у сегментах склав 1 350 млн. євро. Станом на кінець 2022 року у компанії працює близько 3 300 фахівців. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq у Гельсінкі. 

Читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах: 

http://facebook.com/NokianTyresUkraine 

https://instagram.com/nokiantyresua