Нова акція в мережі шинних центрів Vianor: отримай винагороду за вибір зимових шин Nokian

пт жовтня 15 11:21 2010

Нова акція в мережі шинних центрів Vianor: отримай винагороду за вибір зимових шин NokianУ мережі шинних центрів Vianor стартувала нова акція: споживачам пропонується заощадити 20% від вартості придбаних шин і витратити отриману суму на паливо для своїх автомобілів. Акція отримала назву Vianor Card Bonus. Відповідно до її умов, кожен автомобіліст, купуючи зимові шини Nokian в мережі шинних центрів Vianor, отримує картку Vianor Club, на яку зараховуються 20% від витраченої на комплект суми. Зарахований на картку грошовий еквівалент можна використовувати для заправки паливом на більш ніж 460 АЗС мереж «Shell», «ОККО» і «КЛО» по всій території Україні.

На підтримку акції, що проходить у шинних центрах Vianor по всій Україні, з 18 жовтня стартує нова рекламна кампанія на найбільш рейтингових телеканалах країни.

- Наша акція спрямована на те, щоб підвищити лояльність споживачів, - говорить директор компанії Nokian Tyres Україна Ігор Богданов, - Не дарма її слоган – «Грошова винагорода за вибір зимових шин Nokian». У спеціально знятому рекламному ролику глядачі знову побачать вже добре знайомих їм механіків, які у незвичний спосіб готуються до старту зимового сезону і початку акції, пришиваючи спеціальні кишені для карток Vianor Club до своєї уніформи. Стилістика ролику відповідає раніше проведеним рекламним кампаніям бренду, а його герої викликають усмішку. Новий рекламний ролик лаконічно і з почуттям гумору доносить до споживача ключове повідомлення про нову акцію. Також у цій рекламній кампанії задіяні борди.

Для довідки:

Nokian Tyres – найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Концерн займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Nokian Tyres є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.

Vianor – спеціалізована мережа, що представляє шинну галузь. Мережа Vianor нараховує 674 шинних центри, що належать концерну Nokian Tyres або входять до мережі на принципах партнерства, і є лідером ринку в Скандинавії, країнах Балтії, Росії, Україні та Казахстані, а також важливим учасником ринку в Центральній Європі і на півночі США.

Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення концерну розташовані у фінському офісі Nokian Tyres в місті Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий - у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився влітку 2005 року.

Nokian Tyres plc був заснований в 1988 році. У 1995 році його акції були розміщені на фондовій біржі в Гельсінки. Історія концерну почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
• Наталя Діхтяренко
моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. +38 067 243 99 08, тел. +38 044 501 29 09
e-mail: [email protected]