Нова Nokian King Forest F – найміцніша шина для лісогосподарської техніки у світі

пт вересня 10 01:57 2010

Нова Nokian King Forest F – найміцніша шина для лісогосподарської техніки у світі


Nokian Heavy Tyres представляє найбільшу міцну у світі шину для лісового господарства, створену у відповідності з технічними вимогами для CTL-комбайнів. Революційна Nokian King Forest F 710/45-26,5, що вирізняється міцною діагональною конструкцією, - новий продукт, створений піонером в області шин для лісового господарства. Модель пропонує підвищену надійність і посилену виробничу потужність для сучасних збиральних машин і перевізників.

Рейтинг Ply Rate (PR) – норма шаруватості, свідчить, що міцність цієї спеціальної шини становить 24. Як правило, присутні на ринку шини для лісової техніки мають показник PR – норми шаруватості – 16 бо 20. Несуча спроможність цієї стабільної першокласної моделі, якій немає аналогів, зросла більш ніж на 1 тонну, від 6900 кг (Nokian King Forest F 20 PR) до 8000 кг (нові Nokian King Forest F 24 PR).

Для 6-ти та 8-колісних машин для лісозаготівельних робіт це збільшення несучої здатності відображається приблизно у 4 кубічних метрах соснового лісу, зібраного в літній період. Завдяки підвищеній надійності, техніка під час перевезення може бути завантажена повністю, незалежно від породи і вологості деревини.

«Вимоги до ефективності сучасних шин лісового господарства зростають з року в рік. На додачу до екологічності, виробники обладнання та підрядники шукають продукти, що вирізняються високою якістю, підвищеною стабільністю і поліпшеним зчепленням. Наш новий ретельно розроблений матеріал, що представляє собою ультра-сильне рішення, зміцнив структуру шини, підвищив рівень робочого тиску, забезпечив першокласні несучі здібності. Нова шина Nokian King Forest F є кращою в своєму класі і пропонує всі потрібні функції, забезпечуючи краще, ніж будь-коли раніше, надійність і ефективну роботу під час лісозаготівлі», говорить Мартті Пяйвінен, менеджер з розвитку продукції Nokian Heavy Tyres.

Безпечні та ефективні робочі години
Завдяки чудовому зчепленню Nokian King Forest F є однією з найбільш продаваних у своєму сегменті шин у світі. Ця першокласна шина, що пересувається легко і без зусиль, виконує свою роботу ефективно, виявляючи дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Широкий протектор, посилений у боковинах, убезпечує роботу. Велика пляма контакту шини зменшує рівень тиску на ґрунт. Прямі боковини ефективно запобігають ушкодженню сторін. Малюнок шини дозволяє поліпшити очищення поверхні колеса і забезпечує її довговічність.

Дизайн цієї надзвичайно надійної шини дозволяє використовувати гусениці і ланцюги. Завдяки тому, що малюнок протектора чітко фіксує їх по середині, гусениці залишаються на місці і відмінно працюють навіть у вологих умовах.

Nokian King Forest F - найміцніша шина для лісогосподарської техніки
Розмір: 710/45-26.5
PR (Ply Rate): 24
Вантажопідйомність: 10 км / год / 8000 кг (лісове господарство)

Nokian King Forest F - стабільна і міцна шина, що відповідає всім очікуванням лісового господарства
• Високо збалансована, стабільна в експлуатації модель, призначена для машин CTL
• Міцні прямі боковини і малюнок протектора
• Чудове зчеплення і надійність при роботі з гусеницями і ланцюгами

Типорозміри Nokian King Forest F:
710/40-22.5 PR 16
710/40-24.5 PR 20
600/55-26.5 PR 20
710/45-26.5 PR 16
710/45-26.5 PR 20
710/45-26.5 PR 24 Новий
750/55-26.5 PR 20
780/55-26.5 PR 20 Новий
800/40-26.5 PR 20

Лідер ринку в сегменті шин для лісозаготівельної техніки
Nokian Heavy Tyres є світовим лідером в області виробництва шин для лісозаготівельної техніки. Компанія створює спеціальні шини для лісозаготівельної CTL-техніки, що виробляються в країнах Північної Європи з 1960 року. Асортимент продукції включає в себе шини для машин для різання на мірні довжини (CTL), а також на повне дерево (FT), таких як трелювальні трактори. Популярні першокласні продукти Nokian Heavy Tyres включають Nokian Forest Rider, найпередовіші шини для таких робіт у світі, і Nokian King Forest F, що пропонують відмінну надійність. Продукція Nokian Tyres відома своєю високою якістю, що гарантує довгий термін служби і надійну функціональність для рішень різних задач і в найскладніших умовах.

Вся продукція компанії характеризується високою якістю і міцністю, а також інноваційними рішеннями, впровадженими в результаті проведених досліджень і розробок, що проводяться в тісній співпраці з клієнтами.

Першопрохідник у вирішенні екологічних питань
Nokian Heavy Tyres – перша компанія в світі, що відмовилася від використання шкідливих масел у виробничих процесах, задіяних у випуску шин. У своїй роботі компанія використовує тільки очищені масла.

Nokian Heavy Tyres Ltd - компанія, що виробляє високоякісні шини спеціального призначення і входить до концерну Nokian Tyres plc. Лінійка продукції компанії включає шини для лісозаготівельної техніки, спеціальні шини для сільськогосподарської техніки і різні шини для промислової техніки, включаючи портову, термінальну, гірничодобувну, землерийну і дорожню.

Nokian Heavy Tyres є новатором, зокрема, в галузі розробки шин для лісозаготівельної техніки. Починаючи з 1960-х років, компанія розробляє спеціальні шини для техніки, що застосовує винайдений в Скандинавії метод сортиментної заготівлі лісу і є світовим лідером в цій області.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]