Нова спеціальна зимова шина Nokian Hakkapeliitta LT2 забезпечує потужність і стабільність для поїздок в складних умовах

пт лютого 3 01:42 2012

Нова спеціальна зимова шина Nokian Hakkapeliitta LT2 забезпечує потужність і стабільність для поїздок в складних умовахНова зимова шина Nokian Hakkapeliitta LT2 поєднує в собі безкомпромісне зчеплення з ґрунтом і виняткову довговічність. Цей особливо міцний продукт розроблений для поїздок в складних умовах для важких автомобілів типу 4х4 SUV і, надаючи високий рівень безпеки, буде легко пересуватися на слизьких, крижаних дорогах і засніжених ґрунтах.

Крім прекрасного зчеплення, типового для продуктів, що випускаються під брендом Hakkapeliitta, ці нові шини відрізняються від своїх попередників відмінною зносостійкістю і унікальною стабільністю при водінні. Зчеплення з ґрунтом гарантується навіть при надзвичайних ситуаціях, новинка логічна і урівноважена. Шина поводиться точно і стабільно навіть в найскладніших умовах.

Спеціально розроблена міцна і довговічна конструкція
Міцна конструкція цього професіонала була оптимізована для великих навантажень спортивних автомобілів, легких вантажівок типу «пікап» і «фургон», витримуючи відповідну вагу на вісь. Спеціально розроблений пакет із сталевої стрічки особливо посилений в плечовій області. Брекерний пакет із сталевої стрічки містить на 60% більше сталі ніж у звичайних шинах для легкових автомобілів.

Прекрасна довговічність продукту була досягнута за рахунок складу протектора, надзвичайно стійкого до зношування та порізів. Захист бічних стінок від тертя збільшує надійність новинки.

Стабільна робота
- На додаток до міцної конструкції ця першокласна новинка в сімействі зимових шин Hakkapeliitta забезпечує стабільну роботу і запас зчеплення за рахунок агресивного малюнка в центральній частині протектора. Глибокі ламелі на оптимізованому малюнку протектора поліпшують зчеплення на снігу. Широкі канавки активно видаляють воду і сльоту між шиною і дорожньою поверхнею, - говорить керівник відділу розробки продукції Nokian Юха Пірхонен.

Масивні і довгі шашки протектора, спрямовані від центру до плечових зон, покращують управління та стабільність на «голих» дорогах. Велика кількість шашок з гострими краями також поліпшують зчеплення шини зі снігом.

Активатори ламелей на протекторі активізують їх функціональні можливості, гарантуючи безпечне водіння при швидко мінливих погодних та будь-яких дорожніх умовах.

Зчеплення і міцність сталевих шипів
Універсальна зимова шина Nokian Hakkapeliitta LT2 успішно використовує ті ж нововведення і технічні рішення, що і шина Nokian Hakkapeliitta 7, багаторазовий переможець тестів зимових шин для легкових автомобілів.

Унікальне зчеплення з зимовою дорогою і м'який контакт з нею гарантуються безшовним з'єднанням орієнтованих сталевих шипів та краплеподібних повітряних амортизаторів, вбудованих в передні грані шашок протектора (технологія повітря Air Claw). Інновація нагадує поглинання ударів, що використовується в якісних спортивних кросівках в зоні п'яти: під час контакту поверхні шини з дорогою повітряні амортизатори поглинають звук від удару шипа і зменшують вібрацію. Технологія поглинання ударів скорочує також зношування доріг, покращує звуковий комфорт під час їзди і збільшує термін служби шипів.

Адаптовані шини навіть в складних умовах
Впевнене поздовжнє і поперечне зчеплення досягається восьмирядним шипуванням з покриттям плечових зон шини. Шипи мають кілька граней для досягнення максимальної площі контакту, що у свою чергу вдосконалює зчеплення на слизьких дорожніх поверхнях.

Шипи оточені індикаторами обкатки, що поступово зникають в процесі завершення обкатки нових шин. Перші 500 км на нових покришках водіям рекомендуються їздити більш уважно, уникаючи різких розгонів, раптових гальмувань і швидкісних поворотів. Індикатори обкатки допомагають досягти рівномірного виступу шипів, та гарної посадки в протекторі.

Більше безпеки взимку
Додаткова зручність і безпека шин також забезпечують індикатор зношування протектора (DSI) та індикатор зимового зношування у вигляді сніжинки. Індикатор зношування є на всіх шинах Nokian. Він розташований в центральній частині протектора і показує у відсотках залишкову глибину його головних канавок. Цифрові позначення стираються в спадному порядку відповідно до рівня зношення шини.

Індикатор у вигляді сніжинки також забезпечує безпеку водіння взимку. Він лишається видимим до тих пір, поки глибина канавок протектора складає не менше 40% від початкового рівня. Після того як сніжинки зітруться, водій повинен придбати нові шини для забезпечення необхідного рівня безпеки.

Дотримання правильного тиску в шинах є особливо важливим в разі активних поїздок і під час перевезення важких вантажів. Правильний тиск шини поліпшує керованість автомобілем, гарантує довговічність конструкції шини, знижує опір коченню і зменшує витрати палива. Контроль тиску стає простішим завдяки інформаційній ділянці, на якій можна записувати правильний тиск шини і місце шини під автомобілем.

Різноманітний асортимент шин Nokian Hakkapeliitta LT2 спочатку буде включати 12 моделей у типорозмірі від 16” до 18”. Роздрібна торгівля цього нового продукту почнеться вже найближчим часом на основних ринках збуту Nokian Tyres.

Автор зимової шини управляє надзвичайними умовами
Компанія Nokian Tyres розробила першу в світі зимову шину, здатну протистояти морозам і негоді, ще в 1934 році. Через два роки у полоні північної зими народилася шина Nokian Hakkapeliitta – на сьогодні один з найбільш визнаних і відомих у світі брендів зимових шин. Прекрасні зимові властивості шин Hakkapeliitta знайомі мільйонам автомобілістів, що цінують свою безпеку, більш ніж в 50 країнах світу.

Найпівнічніший в світі виробник шин тестує і вдосконалює нові продукти лінійки Hakkapeliitta на своєму випробувальному полігоні в Івало, що знаходиться в 300 км за Північним полярним колом. Компанія Nokian Tyres – єдиний в світі виробник шин, що орієнтується на задоволення потреб клієнтів у спеціальних шинах для північних умов і виробляє свою продукцію спеціально для них.

Nokian Hakkapeliitta LT2 – сила і стабільність для використання в складних умовах
• Надзвичайна чутливість на дії керма
• Якісне зчеплення і їзда без зусиль, навіть у вимогливих зимових умовах
• Відмінне водіння

Основні нововведення:
Технологія Air Claw. З'єднання сталевих шпильок і повітряних амортизаторів називається технологією Air Claw, що зменшує зношування дорожнього полотна, шуму від шини і підвищує термін служби шипів. Це нововведення дуже схоже на поглинання удару, що використовується в якісних спортивних кросівках в області п'яти: при контакті поверхні шини з дорогою повітряні амортизатори поглинають звук від удару шипа і зменшують вібрацію.
Активатори ламелей. Краще зчеплення. Активатори, розташовані на гранях шашок, підвищують функціональні можливості ламелей на найбільш слизьких поверхнях. Більш широка ламель допомагає у відкритті більш вузької ламелі.
Захист від стирання. Захист від стирання на боковинах зменшує зношування шини.
Інформаційна ділянка. Управління рівнем тиску стало простішим завдяки інформаційній ділянці, на якій можна записувати правильний рівень тиску в шині і місце шини під автомобілем.
Індикатори Безпеки (DSI + WSI). Більше безпеки взимку. Відсотки на центральній поверхні шини ясно і просто показують, скільки глибини основних канавок залишається на протекторі. Числа стираються в міру зношування шини. Символ сніжинки також показує рівень безпеки взимку і видимий доти, доки залишається 40% глибини канавки на протекторі. Як тільки сніжинка стерлася, водій повинен придбати нові зимові шини для того, щоб гарантувати достатній рівень безпеки.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
• Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]