Нова вантажна шина Nokian NTR 46 подовжує термін використання універсальних землерийних і транспортувальних машин

пн квітня 23 09:26 2012

Нова вантажна шина Nokian NTR 46 подовжує термін використання універсальних землерийних і транспортувальних машинНова вантажна шина Nokian NTR 46 успішно протистоїть викликам нерівних дорожніх поверхонь. Структура шини спеціально розроблена для гравію, лісовозів та молоковозів. Міцна до розривів та проколів конструкція в поєднанні зі спеціальною гумовою сумішшю, розробленою для використання в жорстких умовах, забезпечує стабільно стійкий рух.

Відкритий великоблочний малюнок протектора і широкі канавки забезпечують ефективну очистку і впевнене зчеплення в різних умовах. Маркування M+S означає, що ця витривала спеціальна шина поводиться стабільно і передбачувано протягом усього року.

Знищувачі каменів, розташовані в канавках протектора, підвищують надійність Nokian NTR 46 навіть у найважчих умовах для їзди: вони мінімізують можливість проникнення гострих каменів в шини. Це збільшує термін служби шин, запобігаючи пошкодженню протектора, особливо під час руху нерівними поверхнями.

Завдяки високоякісній гумовій суміші і низькому тепловиділенню, Nokian NTR 46 рівномірно зношується і зберігає свої чудові властивості протягом всього строку використання. Властивий моделі низький опір коченню означає, що шина котиться легко і це знижує рівень витрат палива і обсяги шкідливих викидів вихлопних газів. Індикатор ступеня зносу протектора (DSI – Driving Safety Indicator), розроблений і запатентований Nokian Tyres, показує залишкову глибину головних канавок протектора в міліметрах.

Чудове співвідношення ціна/якість, характерне для різних продуктів сімейства Nokian NTR і втілене в новинці, реалізується в економічний пробіг. Nokian NTR 46 випущена в типорозмірі 315/80R22.5, восени модель буде доступна також в типорозмірі 385/65R22.5.

Фото Nokian NTR 46 можна завантажити за посиланням: www.nokiantyres.com/nokianNTR46

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
  • Наталія Діхтяренко
    Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
    e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
  • Вікторія Шпак
    моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
    e-mail: [email protected]