ср вересня 23 07:24 2015 в категорії Прес-релізи товарів

Нові шини Nokian Nordman SZ – стабільність та надійність на високих швидкостях

Нові Nokian Nordman SZ – справжні профі, навіть у найскладніших дорожніх умовах. Міцна гумова суміш та особливий малюнок протектора, розроблені спеціально для високошвидкісних шин, забезпечують оптимальне відчуття керма та комфортне водіння за будь-яких умов. 

Малюнок протектора Nokian Nordman SZ з індексом швидкості W (270 км/год), призначеної для спортивних автомобілів, гарантує виняткову точність керування навіть на підвищених швидкостях. Багатошарова будова протектора з технологією Cool Zone забезпечує більш швидке реагування на маневри керма, забезпечуючи хорошу керованість при проходженні поворотів, зміні смуги руху, обгоні тощо. Стійкий до зношування малюнок протектора для водіння на високих швидкостях надає шинам відмінні зчіпні властивості на мокрій дорожній поверхні за будь-якої температури повітря.

Nokian Nordman SZ

Малюнок протектора шини Nokian Nordman SZ з індексом швидкості V (240 км/год) забезпечує шинам всебічну безпеку, гарантуючи стабільне та комфортне водіння навіть на нерівних дорогах. Вузькі направлені канавки ефективно видаляють воду із зони контакту, тим самим запобігаючи акваплануванню. Інноваційна технологія Nokian Silent Groove забезпечує тихе та комфортне водіння.

Для додаткової безпеки і комфорту шина Nokian Nordman SZ має індикатор безпеки водіння, індикатор аквапланування та інфоділянку.

Вибір типорозмірів Nokian Nordman SZ включає 13 типорозмірів від 16 до 18 дюймів. Новинка надійде в авторизовані точки продажів навесні 2016 року.

  • Безпечні та надійні для грубих доріг 
  • Стабільні, точні та тихі 
  • Точна керованість навіть в екстремальних ситуаціях і на високих швидкостях

Фотографії шини: www.nokiantyres.com/NordmanSZ

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер NokianTyres в Україні Альона Коломієць тел. +38 044 377 53 45 факс. +38 044 377 53 46 Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com