Нові типорозміри шини Nokian Forest Rider пом'якшують хід важких тракторів

пн червня 15 08:52 2009

Нові типорозміри шини Nokian Forest Rider пом'якшують хід важких тракторів



Кількість типорозмірів для спеціалізованої шини Nokian Forest Rider, призначеної для важких лісних тракторів, зростає. Характеристики традиційних тракторних шин не задовольняють вимоги власників сучасної тракторної техніки, які потребують високоефективного обладнання.

Нові розміри радіальної шини Nokian Forest Rider підходять для масивних тракторів та лісної техніки, що використовуються для заготівлі паливної деревини, а також будівництва та обслуговування лісових доріг. Подібна продукція пропонується вперше.

Проектуючи радіальні шини Nokian Forest Rider, фахівці компанії Nokian Heavy Tyres ефективно використовували найкращі якості шин, розроблених спеціально для машин сортиментної заготівлі лісу. Завдяки радіальній будові й оптимізованим кутам ребер Nokian Forest Rider вирізняється відмінними зчіпними властивостями. Зносостійкість шини була підвищена шляхом використання радіальної будови і міцного протектора. Водії цінують високу керованість цієї спеціалізованої шини, що забезпечує комфорт і плавність під час їзди та її здатність переміщувати більш важкі вантажі. Дані характеристики Nokian Forest Rider сприяють підвищенню ергономіки і ефективності роботи.

Типорозміри Nokian Forest Rider, що надійдуть у продаж восени 2009 року (600/60R28 і 650/65R38), призначені для тракторів середніх розмірів потужністю понад 200 кінських сил.

Спеціальний запатентований захист дозволяє міцним боковинам шини витримувати навіть найважчі умови експлуатації. А завдяки сталевому брекеру Nokian Forest Rider не боїться пнів, каміння та гілок.

Шина легко самоочищується і швидко охолоджується. Будучи міцною шиною з відмінними ходовими властивостями, Nokian Forest Rider чудово працює під час переїздів з одної робочої ділянки на іншу. Ці надійні радіальні шини легко обертаються, знижуючи витрату пального.
Типорозміри Nokian Forest Rider для важких тракторів:

600/70R30 Передня шина

600/65R34 Передня шина

650/85R38 Задня шина

600/60R28 Передня шина (осінь 2009)

650/65R38 Задня шина (осінь 2009)

Nokian Heavy Tyres – новатор в області розробки шин спеціального призначення

Nokian Heavy Tyres Ltd – компанія, що виробляє високоякісні шини спеціального призначення та входить в концерн Nokian Tyres Group. Лінійка продукції компанії включає шини для лісозаготівельних техніки, спецшини для сільськогосподарської техніки та різноманітні шини для промислової техніки, включаючи портову, термінальну, гірничодобувну, землерийну та дорожню техніку.

Nokian Heavy Tyres є новатором, зокрема, в області розробки шин для лісозаготівельної техніки. Починаючи з 1960-х років, компанія розробляє спеціальні шини для техніки, застосовує винайдений в Скандинавії метод сортиментної заготівлі лісу і є світовим лідером у цій галузі.

Для довідки:

Nokian Tyres – найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.

Компанія Nokian Tyres володіє мережею шинних центрів Vianor, в яку входять, за даними на кінець першого кварталу 2009 року, понад 520 точок продажу, з них 180 – власні шинні центри і 340 – центри, що працюють на умовах франчайзингу. Vianor – спеціалізована мережа, що представляє шинну галузь та є лідером ринку в Скандинавії, країнах Балтії, Росії, Україні та Казахстані, а також є важливим учасником ринку в Центральній Європі та на півночі США.

Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий, – у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився літом 2005 року.

Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі. Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 254-63-73
e-mail: [email protected]