ср жовтня 26 11:01 2016 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Новий світовий рекорд з Nokian Tyres та Vianor:

Aвтомобіль на двох колесах розвинув швидкість 186,269 км/ч

31 серпня 2016 року в аеропорту Сейняйокі було зареєстровано новий світовий рекорд швидкості автомобіля на двох колесах. Цей рекорд був встановлений завдяки тому що, виробник високотехнологічних шин компанія Nokian Tyres, екіпаж професійного сервісу Vianor і відомий пілот-каскадер Веса Ківімакі об’єднали свої зусилля. Міцність шин для автомобіля, на якому відбувався рекордний заїзд, було збільшено за допомогою технології Nokian Aramid Sidewall.

Новий світовий рекорд з Nokian Tyres та Vianor: автомобіль на двох колесах розвинув швидкість 186,269 км/ч

При водінні на екстремальних швидкостях роль шин набуває критичного значення. Це особливо актуально, коли автомобіль рухається на двох колесах і контакт з дорогою забезпечують лише дві ділянки на шинах завбільшки з долоню. Щоб побити попередній рекорд, знадобилися шини настільки міцні та надійні, наскільки це взагалі можливо. Технологія зміцнення боковин Nokian Aramid Sidewall дозволила зробити цю частину шини надзвичайно стійкою до зносу і порізів.

«Під час руху на двох колесах боковина шини підтримує контакт з дорогою, тому нам довелося розробити спеціальну шину для цих цілей. До гумової суміші для боковин ми додали арамідне волокно, щоб підсилити цю частину шини і значно підвищити її міцність на розрив. Ця унікальна технологія в поєднанні зі спеціальною структурою й стали тією технічною характеристикою, що дозволила розвинути рекордну швидкість», – розповідає Матті Moррі, технічний менеджер з обслуговування клієнтів Nokian Tyres.

Секрет технології Nokian Aramid Sidewall – у використанні надміцного арамідного волокна, яке також застосовується в авіаційній галузі й оборонної промисловості. Цю технологію втілено в нових преміальних шинах для позашляховиків.

«Творчий пошук та азарт, необхідні для встановлення світового рекорду, властиві всьому процесу розробки продуктів Nokian Tyres. Ми постійно випробовуємо щось нове, щоб перевірити наші припущення і розширити межі можливого. Адже лише так можна розробити більш безпечні і міцні шини», – вважає Матті Моррі.

У встановленні нового світового рекорду також брала участь команда професіоналів Vianor. Експерти обслуговували автомобіль і встановлені на ньому шини, в режимі реального часу повідомляючи пілоту інформацію про їх поточний стан.

«Раніше я вже намагався побити рекорд швидкості автомобіля на двох колесах, але ці спроби не мали успіху. Якоїсь миті я зрозумів, що ключ до рекордної швидкості – у витривалих зносостійких шинах. Співпраця з Nokian Tyres і Vianor дала можливість отримати очікуваний результат», – каже Веса Ківімакі, автор нового світового рекорду.

Світовий рекорд швидкості автомобіля на двох колесах був встановлений відповідно до правил Книги рекордів Гіннеса. Згідно з цими правилами, для заїзду слід використовувати автомобіль серійного виробництва, а не спеціально виготовлений прототип. Протягом години автомобіль має проїхати у двох напрямках через ворота вимірювання швидкості, розташовані за 100 метрів один від одного. Потім обчислюється середнє значення цих двох вимірів.

Новий світовий рекорд був зафіксований на 2-кілометровій злітно-посадковій смузі завширшки 50 метрів. Відстань для вимірювання середньої швидкості становила 100 метрів.

Попередній рекорд швидкості автомобіля на двох колесах – 181,25 км/год (112,62 миль/год) – був встановлений 1997 року шведом Гораном Еліасона.

Докладніше:
www.nokiantyres.ua/fastestwheelie

Фотографії:
www.nokiantyres.com/fastestwheeliephotos

Nokian Tyres Aramid Sidewall
https://www.nokiantyres.ua/innovaciyi/texnolohiya-bokovyny-z-dodavannyam-aramidu-zymovi/

Подробиці про мережу Vianor в Україні
www.vianor.ua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер  
Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com

Майстер в екстремальних умовах
Nokian Tyres є найпівнічнішим виробником шин у світі. Компанія сприяє безпечному водінню у складних кліматичних умовах. NokianTyresпоставляє інноваційні шини для легкових автомобілів, вантажівок і спеціальної важкої техніки в основному у ті райони, де екстремальні умови, такі як сніг, лісисті ландшафти і сезонні коливання температур висувають високі вимоги до продуктивності шин.

Vianorмабуть, найкомфортніший піт-стоп у світі
Vianor глобальна мережа шинних центрів та точок по обслуговуванню автомобілів, яка складається з власних та партнерських підприємств. Бренд Vianor належить концерну NokianTyres. Мережа пропонує широкий вибір шин та автомобільних продуктів, швидке та надійне обслуговування для різних груп споживачів. Vianor є найбільшою мережею шинних центрів у Північних країнах, і включає в себе більш ніж 1470 торгових точок в 26 країнах світу. Назва Vianor походить від латинських слів Via Нор, що означає «північний шлях».