Новинка Nokian Tyres отримала оцінку «особливо рекомендується»

ср жовтня 26 03:06 2011

Новинка Nokian Tyres отримала оцінку «особливо рекомендується»Краща на засніженій дорозі і на сухому асфальті, Nokian WR D3 стала переможцем у категорії ціна-якість

Нова шина Nokian WR D3 отримала оцінку «особливо рекомендується» в тестах зимових шин 2011 року, що були проведені відомими німецькими автомобільними журналами Auto Motor Und Sport, Auto Zeitung і Sport Auto. Nokian WR D3 продемонструвала найкращі результати в тестах на снігу і на сухому асфальті, здобувши чисту перемогу в тестах з їзди на засніжених дорогах.

«На даний момент ця модель демонструє найкращі властивості зимових шин у порівнянні з конкурентами, а також хорошу поведінку під час їзди на сухій дорозі», - таке резюме Auto Motor Und Sport. Nokian WR D3 отримала максимальну оцінку за найкоротший гальмівний шлях, найефективніші обертання і зчеплення на снігу. Nokian WR D3 – переможець у співвідношенні «ціна-якість», будучи найбільш недорогий шиною серед всіх протестованих преміальних зимових шин нового сезону, що отримали оцінку «особливо рекомендується».

Показавши відмінні результати, новинка явно виграє в тестах на снігу: 100 балів з 100 можливих у Auto Motor Und Sport, 142 з 150 можливих у Auto Zeitung і 99 зі 100 у Sport Auto.

«Чудові властивості на снігу характеризують Nokian WR D3», - резюмує Auto Zeitung. «Результати нової Nokian WR D3 стали кульмінаційними в нашому оцінюванні. Ви можете бачити, як фін відривається від конкурентів, не залишаючи їм жодного шансу в цьому тесті. У чотирьох з п'яти тестів Nokian отримує найвищий бал. ... На засніженій дорозі нова WR D3 випереджає всіх інших. Навіть на межі можливого ця шина абсолютно нейтральна і утримує максимальне зчеплення. ... Швидке проходження кола і високий рівень безпеки їзди на мокрій дорозі – ще один плюс новинки Nokian. ... Результати гальмування на сухій дорозі демонструють стійке зчеплення фіна».

Найкоротший гальмівний шлях, краще обертання, краще зчеплення на снігу серед всіх протестованих шин і швидке проходження поворотів довели якість новинки Nokian Tyres. Другий результат з усіх протестованих шин за рівнем опору коченню і витрати палива, а також за рівнем шуму чудово демонструє високу екологічність Nokian WR D3.

«Досягнення найвищих результатів у шинних тестах можливе лише у разі демонстрації ідеальних результатів під час всіх дорожніх умов», - пише Auto Motor Und Sport. «Або ж шини повинні продемонструвати відмінні характеристики в одній області для того щоб компенсувати незначні недоліки в інший, що знайде своє відображення в кінцевій сумарній оцінці. Кращим прикладом цього служить нова фінська Nokian WR D3, що демонструє доволі слабкі результати при опорі акваплануванню, але чітко встановлює стандарти їзди на снігу, продемонструвавши найкоротший гальмівний шлях, краще зчеплення і добре збалансовану поведінку: 100 з можливих 100 балів для Nokian, яка не тільки продемонструвала найкращий час проходження кола на засніженій трасі, але й, в той же час, легкість і точність в управлінні».

Німецька автомобільна асоціація ADAC оцінює сильні сторони Nokian WR D3: «Найвища оцінка на сухій поверхні - 1,8 бала», «Відмінна керованість - 1,6 бала». «З гарними оцінками 2,1 на снігу і 2,3 на льоду шина поводиться відмінно навіть в інших дисциплінах, гарантуючи високий рівень безпеки. Екологічність моделі доведена оцінкою в 2,0 за рівень витрати палива і зношення». В системі оцінок, прийнятої в Німеччині, 1 бал – є найвищим, а 6 – найгіршим.

Успіх Nokian WR D3 закріплений черговою перемогою, присудженою цій моделі найбільш авторитетним виданням Центральної Європи, що пише про спортивні автомобілі. Німецький журнал Sport Auto опублікував результати проведеного редакцією тесту зимових шин, в якому новинка Nokian Tyres продемонструвала найкращі результати на снігу, отримавши 99 зі 100 балів: «Найкоротший гальмівний шлях на снігу (30/30)», «Краще зчеплення на снігу (20/20)», «Кращий час проходження кола на засніженій трасі (30/30)». При цьому Nokian WR D3 продемонструвала також кращі результати на сухій трасі, заробивши 68 балів з можливих 70. «Об'єктивно, Nokian WR D3 в зимових умовах реалізує максимум своїх можливостей», - резюмує видання.

Міцна Nokian WR D3 призначена для середніх і малих сімейних автомобілів, а також водіїв, що віддають перевагу безпечному та економічному стилю водіння. Nokian WR A3 оптимізована під потреби більш потужних автомобілів, з особливим акцентом на керованість шини навіть на високих швидкостях. Nokian WR доступні в широкому діапазоні типорозмірів від R 13 до R 20, з рейтингом швидкості від T до W (190 - 270 км/г). Ці нові зимові продукти розраховані передусім на ринки Центральної Європи і доступні в роздрібній мережі.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
• Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]