пт листопад 23 09:02 2012 в категорії Корпоративні новини

Початок співпраці Vianor та Wissol Груп в ГрузіїКомпанія Nokian Tyres PLC підписала угоду про співпрацю з багато профільною корпорацією Wissol Груп про розширення роздрібної мережі Vianor в Грузії. Завдяки цій угоді, 15 торгових точок "AutoExpress", які належатьWissol Груп будуть забрендовані Vianor. Надалі, мережа також буде завиватися, і розширюватися під брендом Vianor.

Wissol Груп розвиває свою мережу «AutoExpress» з 2010 року. Мета роботи з Vianor полягає в активному розширенні та розвитку мережі. Існуючи під брендом Vianor,торгові точки сфокусуються як на продажу шин Nokian преміум сегменту, так і наданні високоякісних авто послуг.

- Wissol Груп є одним з найбільших і найбільш успішних компаній на ринку Грузії. Мінливий клімат, починаючи з гір і аж до узбережжя Чорного моря, створює складні умови, і Nokian Tyres і Vianor - експерти в цій області. Грузія є цікавим, швидко зростаючим ринком.

«Об'єднуючи мережу Wissol Груп, яка охоплює всю Грузію і їх місцеві ресурси з сильною концепцією Vianor, у нас є дуже гарні можливості для розвитку і розширення мережі в Грузії», - говорить Оллі Nuutila, бізнес-менеджер з Nokian Tyres.

Vianor є швидкозростаючою, міжнародною мережею магазинів, сфокусованих наавтомобільних і шинних послугах. Вона включає в себе 1000 торгових точок в 24 країнах. Завдяки широкій мережі, Vianor є магазином шинного- та автосервісу, який завжди можна знайти поряд з вами. Окрім шин Nokian, мережа також продає шини інших ведущих брендів і різні автомобільні товари, наприклад, диски, акумулятори та амортизатори. Список послуг Vianor також включає в себе послуги заміни шин та шиномонтажу, а також універсальні пропозиції по авто сервісу.

За додатковою інформацією звертайтесь:


Олеся Гончарова

Моб. +38 050 668 01 02

[email protected]


Руслана Приходько

Моб. +38 063 578 70 20

[email protected]


Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні

Наталя Діхтяренко

Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220

e-mail: [email protected]