вт квітня 12 04:59 2016 в категорії Корпоративні новини

Подарунки до сезону від Nokian Tyres і АЗС SOCAR

У квітні офіційне представництво компанії Nokian Tyres в Україні та Мережа автозаправних комплексів SOCAR проводять спільну акцію, призовий фонд якої не залишить байдужим жодного автомобіліста. Заправившись на АЗК SOCAR, можна виграти комплект літніх преміальних шин Nokian Hakka для свого автомобіля.

Подарунки до сезону від Nokian Tyres і  АЗС SOCAR

Спільні акції двох авторитетних у своїй сфері компаній вже стали традиційними, тож українські водії охоче приймають в них участь. З одного боку, це привід частіше заїжджати на АЗК SOCAR, щоб заправити автомобіль паливом європейської якості, а з іншого - високий шанс отримати чудовий подарунок до сезону. Адже в призовому фонді квітневої акції представлені відразу шість комплектів шин з преміальної лінійки Nokian Hakka.

Правила акції дуже прості. Щоб стати учасником розіграшу призів, потрібно виконати всього три умови:

  • в період з 1 по 30 квітня заправити від 30 літрів будь-якого палива на одному з АЗК SOCAR і зберегти чек;
  • відшукати в чеку унікальний номер (поруч з ним є позначка «ВИГРАВАЙ»);
  • відправити його SMS-повідомленням на короткий номер 2727.

На початку травня методом випадкової вибірки буде визначено шість переможців, кожен з яких отримає у подарунок комплект безпечних і надійних літніх шин Nokian Hakka.

Слід зазначити, що нещодавно літня лінійка Hakka поповнилася новою моделлю. Після п'яти років розробок і тестування в польових умовах найпівнічніший виробник шин в світі представив нову Nokian Hakka Green 2. Відразу два показники новинки відзначені вищим класом А за європейською класифікацією шин - зчеплення на мокрій дорозі та опір коченню. Шина забезпечує збалансовану керованість на мокрій дорозі, зменшення витрат палива та ще більше задоволення від водіння завдяки високій зносостійкості.

Крім новинки, преміальна літня лінійка Nokian Hakka включає ще п'ять моделей, які відмінно зарекомендували себе на українських дорогах. Це легкові Nokian Hakka Black, Nokian Hakka Blue, Nokian Hakka Green та потужні шини Nokian Hakka Black SUV і Nokian Hakka Blue SUV для позашляховиків та кросоверів. Створені для безпечного і комфортного водіння з ранньої весни до пізньої осені, ці шини бездоганно працюють в режимі максимального навантаження. Надійне зчеплення незалежно від типу дорожнього покриття, точна керованість на високій швидкості, ефективний захист від аквапланування навіть при сильних опадах, стійкість до зношування - ось далеко не повний перелік переваг шин Nokian Hakka. Крім того, SUV-шини мають ще й посилену боковину. Для підвищення міцності вразливої частини шин застосовується технологія Nokian Aramid Sidewall. У гумову суміш для боковини додані надзвичайно міцні арамідні волокна, виключно стійкі до зносу і порізів. Аналогічний матеріал використовується в авіаційній і військовій промисловості. Арамідне волокно підсилює боковину шини, дозволяючи їй ще краще витримувати зовнішні удари та тиск на бортову частину колеса.

Беручи участь у квітневій акції SOCAR і NokianTyres, українські автомобілісти отримують подвійну вигоду: якісне паливо і можливість виграти літні шини преміум-класу, які прослужать дуже довго.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер NokianTyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com