пт травня 30 10:56 2014 в категорії Корпоративні новини

Президент і СЕО концерну Nokian Tyres Кім Гран виходить на пенсію у вересні 2014 року. Новим президентом і СЕО концерну стане Арі ЛехторантаАрі Лехторанта (Ari Lehtoranta) стане новим президентом і СЕО концерну Nokian Tyres plc згідно з рішенням ради директорів концерну. Лехторанта почне свою роботу у концерні Nokian Tyres 1 вересня 2014 року, а з 1 жовтня 2014 року заступить на посаду президента і СЕО концерну. На даний момент Арі Лехторанта виконавчий віце-президент Kone Corporation, регіону центральної та північної Європи. Пану Лехторанті 51 рік, він магістр точних та природничих наук.

Кім Гран, чинний президент і СЕО концерну Nokian Tyres, продовжить роботу на своїй позиції до 30 вересня 2014 року, далі він використає свою можливість вийти на пенсію. Кім Гран очолював концерн Nokian Tyres з 1 вересня 2000 року. Він продовжить свою діяльність у раді директорів Nokian Tyres.

Голова ради директорів концерну Nokian Tyres Петтері Валлден (Petteri Walldén) коментує: «Арі Лехторанта має багатий міжнародний досвід, під керівництвом кого бізнес досягав чудових фінансових результатів. Я абсолютно впевнений, що під його керівництвом концерн Nokian Tyres продовжить реалізовувати стратегію зростання і прибутковості».

Петтері Валлден говорить: «Сьогодні я хочу подякувати пану Кіму Грану за його бездоганну роботу в Nokian Tyres. За 14 років, коли Кім Гран керував концерном, Nokian Tyres став найприбутковішим шинним виробником у світі. Акціонери концерну стали свідками того, що акції Nokian Tyres зросли у ціні вдесятеро, що супроводжувалося щедрими дивідендами. Я щасливий, що Кім Гран буде у складі ради директорів і концерн Nokian Tyres зможе використовувати унікальний досвід Кіма Грана у майбутньому».

Арі Лехторанта коментує: «Я з нетерпінням чекаю нових складних задач. Моя основна мета – продовжити історію успіху і написати новий розділ у бізнесі Nokian Tyres разом із командою досвідчених керівників концерну. Я впевнений, що ми зможемо продовжити розвиток бізнесу і досягати успішних результатів в стратегічних завданнях концерну і в майбутньому».

Біографічна довідка Арі Лехторанти доступна на сайті концерну Nokian Tyres:
www.nokiantyres.com/company/investors/corporate-governance/the-groups-management-team/

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні

Альона Коломієць
тел. +38 044 220 1 220
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com