чт вересня 29 01:37 2016 в категорії Корпоративні новини

Президент концерну Nokian Tyres йде у відставку

Арі Лехторанта, президент і генеральний директор (СЕО) Nokian Tyres, подав у відставкуу зв’язку з переходом на роботу в іншу компанію. А. Лехторанта залишиться на своєму посту в Nokian Tyres до кінця 2016 року. Незабаром Рада директорів компанії розпочне процес підбору нового президента і СЕО Nokian Tyres.

«Хочу подякувати Арі Лехторанта за його внесок у керівництво і розвиток концерну. На даному етапі Nokian Tyres міцно утримує свої позиції на ринку і має сприятливі перспективи. Наразі в компанії реалізуються кілька великих проектів стратегічного значення. Найважливішим з них є розширення продажів у Центральній Європі і Північній Америці. Менеджмент і персонал компанії в цілому мають високу кваліфікацію. І на сьогодні наше завдання – обрати найкращого кандидата на посаду CEO», – зазначає Петтері Валлден, голова Ради директорів Nokian Tyres.

«Стан справ у Nokian Tyres можна охарактеризувати як відмінний. Наші клієнти задоволені продуктами Nokian і якістю наших послуг. Я пишаюся співробітниками компанії, їх професіоналізмом і можливостями. До кінця року я в повному обсязі виконуватиму свої обов’язки. Разом із тим уже зараз хочу подякувати всім колегам у Nokian Tyres і Раді директорів за плідну співпрацю », – говорить Арі Лехторанта.

З нагоди відставки СЕО 27 вересня відбулася телеконференція, в ході якої голова правління Петтері Валлден і генеральний директор Арі Лехторанта розповіли про майбутні зміни в компанії та відповіли на запитання.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com