вт квітень 29 09:35 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Шини Nokian мають чудову керованість на мокрій дорозіЛітні шини Nokian Tyres для примхливого північного літа знову показали відмінні результати в тестах автомобільних журналів Росії, Білорусі, України, Фінляндії та Швеції.

Журнал «За кермом» (3/2014) присудив шинам Nokian Hakka Green друге місце у загальному заліку із 15 комплектів. При цьому в іншому типорозмірі шини Nokian Hakka Green обійшли усіх конкурентів у тесті українського журналу «Автоцентр» (12/2014) і посіли перше місце.

Шини Nokian Hakka Blue зайняли перше місце у тестах білоруського «AutoBild» (3/2014) і друге місце за результатами тестів фінського журналу «Tekniikan Maailma» (5/2014) і шведського «Auto, Motor & Sport» (7/2014). У тесті «За кермом» (Росія 4/2014) шини Nokian Hakka Blue продемонстрували кращий результат гальмування на мокрій дорозі і у загальному заліку зайняли третє місце.

М’яка керованість, чіткі реакціїШини Nokian Hakka Green зайняли друге місце у тесті літніх шин журналу «За кермом» (3/2014) у типорозмірі 185/60 R14. Спеціалісти відзначили помірні витрати пального, чіткий курс і комфорт. Nokian Hakka Green продемонстрували найкращий результат гальмування на мокрому асфальті і найвищу швидкість при перестроюванні на мокрому.

У цьому ж тесті шини середнього цінового сегменту Nokian Nordman SX зайняли четверте місце. Серед переваг Nokian Nordman SX були відзначені добре гальмування на будь-якому покритті, помірні витрати пального і низький рівень шуму. Тест-пілоти журналу рекомендували Nokian Nordman SX для міських і заміських режимів руху.

Популярне українське автомобільневидання «Автоцентр» присвоїло найвищу оцінку «дуже рекомендовано» шинам Nokian Hakka Green. Всього тестувалося 11 комплектів шин у типорозмірі 195/65 R15. На думку журналу, Nokian Hakka Green – це екологічні шини з кращими зчіпними властивостями на мокрому асфальті, що дають змогу здійснювати маневри на високих швидкостях. Nokian Hakka Green продемонструвала кращі гальмівні властивості на мокрій дорозі, а також короткий гальмівний шлях і хороші поперечні властивості на сухому асфальті.

Високі оцінки спеціалістів у різних країнах також здобули і шини Nokian Hakka Blue, що показали краще гальмування на мокрій дорозі та бездоганну керованість на усіх типах поверхонь. У тесті білоруського журналу «AutoBild» шини Nokian Hakka Blue посіли перше місце із дев’яти. Серед переваг: найкращий гальмівний шлях і зчеплення на мокрому асфальті, найвища здатність протистояти поздовжньому акваплануванню, безпечна і передбачувана керованість на сухій дорозі. Також відзначений низький опір коченню.

У другому літньому тесті журналу «За кермом» (4/2014) Nokian Hakka Blue (205/55 R16) зайняли третє місце із найкращим результатом гальмування на мокрій поверхні. Шини показали відмінний результат гальмування на мокрій дорозі і чітку керованість на будь-якому покритті. Тест-група рекомендувала Nokian Hakka Blue як «хороші без обмежень».

За результатами тесту автомобільної газети «Авторевю» (6/2014) шини Nokian Hakka Blue (205/55 R16) посіли шосте місце з 13. Спеціалісти відзначили надійну керованість на сухому і мокрому асфальті, а також швидкі і точні реакції на сухій поверхні дороги.

У випробуваннях європейських видань шини Nokian Hakka Blue показали себе як справжні чемпіони у боротьбі з акваплануванням. Незалежна організація Test World провела порівняльний тест 14 літніх шин у типорозмірі 205/55 R16, для наочності включивши до нього два зимові комплекти. Шини Nokian Hakka Blue розділили друге місце. Серед плюсів відмічена гарна керованість на мокрій поверхні, низький рівень шуму і низький опір коченню.

На думку випробувачів Tekniikan Maailma (Фінляндія), шини Nokian Hakka Blue були найкращими у тесті на аквапланування. У випадку Hakka Blue швидкість початку аквапланування становила 84,1 км/год. Журнал «Tekniikan Maailma» протестував лише 14 комплектів літніх шин у розмірі 205/55 R16 V. «Ці шини володіють хорошим співвідношенням зчеплення, поведінкою і реакцією керма, а також стабільно і надійно реагують на різкі маневри». Шини достатньо тихі і мають низький опір коченню.

У тесті Tuulilasi (Фінляндія, 4/2014) шини Nokian Hakka Blue також отримали чудові відгуки за бездоганну керованість на мокрій дорозі. «Шини Hakka Blue добре гальмують, мають гарне зчеплення при поворотах. Шини безпечні і легкі в управлінні, чітко реагують на повороти керма», пише Tuulilasi. Згідно з результатами тесту, Nokian Hakka Blue посіли третє місце.

У тесті шведського видання «Auto, Motor & Sport», шини Nokian Hakka Blue зайняли друге місце: «Дуже хороша поведінка на мокрій дорозі. Шини забезпечують функціональну комбінацію зчеплення, керованості та м’якої поведінки. Стабільні на підйомах і спусках та легкі в управлінні».

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
Моб.: +38 067 216 3434
тел. +38 044 220 1 220
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com