пн жовтня 19 12:26 2015 в категорії Прес-релізи товарів

Шини Nokian: переконливі перемоги в зимовому сезоні незалежних автомобільних тестів

Наприкінці вересня авторитетні автомобільні журнали опублікували перші результати тестування фрикційних зимових шин. Експерти популярних видань «Автоцентр» та «За рулем» одностайно віддали перше місце преміальним шинам виробництва Nokian Tyres.

Такий результат цілком очікуваний для продукції компанії, з якої, власне, почалася історія європейської шинної індустрії. Понад 80 років тому, в 1934 році, фінський концерн створив першу у світі зимову шину. З того часу Nokian Tyres міцно утримує лідируючі позиції в розробці безпечних та надійних шин, якіпідкорюють і снігові замети, і сльоту. Минулого року зимові шини Nokian у цілому здобули більш ніж 40 перемог у незалежних тестах. У новому сезоні легендарна марка теж впевнено утримує першість на зимових тест-треках.

Nokian WR D4: максимум безпеки на льоду, на снігу і на мокрому асфальті

Nokian WR D4

У тестах популярного видання «Автоцентр» оцінювалися дев'ять моделей фрикційних шин у типорозмірі 205/55 R16. Експерти мали на меті визначити найбільш ефективні нешиповані шини) для мінливої зимової погоди з різкими перепадами температур та значними опадами. Серед 9 учасниць найкращою виявилася новинка цього сезону – Nokian WR D4. Перша у світі легкова шина з показниками зчеплення на мокрій дорозі класу А (за європейською класифікацією шин) у загальному заліку отримала 9,7 бала, випередивши найближчого конкурента на 1 (!) бал. За чітке реагування на маневри керма на льоду, на снігу і на мокрому асфальті ця модель отримала максимальні результати – 10 балів. Так само високо були відзначені характеристики гальмування на всіх видах дорожнього покриття. За оцінками тест-команди, у Nokian WR D4 «найкоротший гальмівний шлях, хороші реакції на повороти керма при різких маневрах, а заноси при цьому мінімальні» («Автоцентр», № 35-36, 28.09.2015). У підсумку ця модель стала єдиною шиною, якій було присвоєно максимальний рейтинг безпеки – п'ять зірок.

З оцінкою «дуже рекомендована» нова фрикційна шина Nokian WR D4 впевнено перемагає в тестах «Автоцентру». Коментуючи результати тестів, журналісти видання відзначають, що новинка від Nokian Tyres відрізняється високою збалансованістю: у різних тестах і на різних покриттях шина зарекомендувала себе з найкращого боку. На думку редакції тижневика, саме Nokian WR D4 буде ідеальним вибором для нестійкої зимової погоди.

Nokian Hakkapeliitta R2 – беззаперечний переможець тестів журналу «За рулем»

Nokian Hakkapeliitta R2

Авторитетний в автомобільному світі журнал «За рулем» у вересні традиційно публікує результати тестів зимових шин, представлених у даний час на ринку. Цього року в програмі брали участь сім моделей фрикційних шин у типорозмірі 175/65 R14 з індексами швидкості від R (170 км/год) до T (190 км/год). Легендарний фінський бренд з бездоганною репутацією і славною історією гідно представила легкова шина Nokian Hakkapeliitta R2.

У тестах журналу «За рулем» Nokian Hakkapeliitta R2 не залишила шансів на перемогу іншим учасницям – усі експерти віддали перше місце саме цій шині. Серед її переваг відзначено найкраще зчеплення на льоду, високе – на снігу; зрозумілу й логічну керованість, чітке дотримання курсу. Журналісти особливо підкреслили «відмінні показники безпеки Nokian Hakkapeliitta R2 на льоду та відмінні ходові характеристики на всіх поверхнях». Крім цього, максимальні бали присвоєні даній шині за високу прохідність та паливну ефективність. Nokian Hakkapeliitta R2 визнана найекономічнішою серед усіх шин, що брали участь у тестах «За рулем». Керівник тест-групи так охарактеризував модель-переможницю: «Підійде для будь-яких зимових доріг та бездоріжжя» («За рулем», 9/2015).

Переконлива перемога фрикційних шин Nokian в тестах автомобільних журналів підтверджує, що продукція фінського концерну залишається лідером на зимових дорогах. Для автомобілістів результати тестів «Автоцентру» та «За рулем» – найкращий орієнтир у пошуку надійних та безпечних зимових шин.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер NokianTyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com