Шини Nokian Tyres для спеціальної техніки і вантажних автомобілів офіційно представлені в Україні

пт жовтня 31 02:59 2008
Шини Nokian Tyres для спеціальної техніки і вантажних
автомобілів офіційно представлені в Україні

30 жовтня відбулася прес-конференція, присвячена виходу компанії Nokian Tyres на ринок України спеціальних шин для сільськогосподарської, лісогосподарської та промислової автотехніки, а також шин для автобусів та вантажівок.

Як повідомив Ігор Богданов, директор компанії Nokian Tyres Україна, вихід на вітчизняний ринок нових якісних шин Nokian Tyres для спеціальної техніки і вантажних автомобілів зумовлений постійно зростаючим попитом на цю продукцію. В останні роки економічне зростання та розвиток промисловості в Україні відкрили нові ніші на ринку шин для даної техніки. Підприємства агропромислового комплексу, важкої індустрії, вантажо- та пасажирських перевезень мають потребу в якісних шинах, що вирізняються високою зносостійкістю і придатністю для використання у різних температурних умовах.

«Компанія Nokian Tyres розпочала реалізацію шин для вантажного транспорту в Україні в 2007 році, і обсяг продажів склав 200 шин, - поділився зі ЗМІ Ігор Богданов, - За 10 місяців 2008 року було продано вже 3500 шин. Ми очікуємо, що до кінця року цей показник збільшиться ще на 2000 одиниць. За нашими прогнозами, в 2009 році наші продажі в цьому сегменті складуть близько 15 000 шин».

Ігор Богданов відзначив, що в Україні дилерська мережа даного напрямку буде представлена максимум 5-10 дистрибуторами, які працюють в окремих сегментах продажу. Подібне розмежування продиктоване вузькою спеціалізацією кожної групи товарів.

Nokian Tyres вже кілька десятків років виготовляє шини для різних лісових машин і залишається першопроходцем в розвитку шин для такої техніки. В асортименті продукції є шини як для сортиментної технології - «Cut To Length» (CTL), так і для технології «Full Tree» (FT), іншими словами, для машин типу скіддеров і тракторів. Серед шин, що використовуються для лісової техніки CTL, компанія Nokian Tyres займає лідируючі позиції на світовому ринку. В асортименті є також спеціальні шини для тракторів, що частину часу або в основному працюють в лісі.

Nokian Tyres також виробляє шини для сільського господарства і прагне, щоб її продукція відповідала вимогам даного сектора, що, в свою чергу, постійно змінюються. За останні роки збільшився розмір тракторів, інших сільськогосподарських машин та обладнання, виросла їхня перегонна швидкість. Поряд з традиційною продукцією, Nokian Tyres постійно випускає нові шини. Результат – багатий асортимент радіальних шин для тракторів та інших сільгоспмашин.

Для різної портової та термінальної техніки, підземних гірських машин та промисловості фінська компанія пропонує, поряд з традиційними діагональними, численні радіальні шини. Nokian Tyres розробила нову конструкцію під назвою «Shockabsorb Radial Construction» (SRC), що поєднує в собі переваги радіального і діагонального будівель. При розробці нової продукції особлива увага приділяється її надійності та тривалому терміну експлуатації, що передбачає ретельний вибір матеріалів, роботу над удосконаленням конструкції, а також постійне практичне тестування розроблюваних шин.

Шини Nokian Tyres не тільки виглядають інакше, ніж шини інших виробників, але й мають характеристики зчеплення і зносостійкості іншого рівня. Водії в зарубіжних країнах вже давно оцінили такі важливі властивості шин цієї фінської компанії, як відмінна і стабільна керованість, хороший пробіг. Тепер шини Nokian Tyres для спеціальної техніки будуть завойовувати довіру і вітчизняного споживача.

Для довідки:

Nokian Tyres – найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.
Компанії Nokian Tyres належить мережа шинних центрів Vianor, в яку входять понад 469 точок у Фінляндії, Швеції, Норвегії, Естонії, Латвії, Україні і Росії. Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий, – у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився літом 2005 року.
Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі. Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 581-09-90
E-mail: [email protected]