ср жовтня 22 09:42 2014 в категорії Корпоративні новини

Шини Nokian WR перемогли в тестах зимових шин, отримавши найвищу оцінку «наполегливо рекомендовані» від європейского автоклубу (АСЕ), GTU, австрійського автоклубу ARBO і журналу OFF ROADПеревагами зимових моделей шин Nokian WR D3 стали зчеплення, гальмування і управління на снігу. «Поведінка Nokian WR SUV 3 на льоду і снігу просто неперевершена» – так характеризують цю модель шин у німецькому журналі OFF ROAD.

Зимові шини Nokian WR D3 отримали оцінку «наполегливо рекомендовані» та фінішували переможцями в тестах зимових шин у 2014 р., організованих європейським автоклубом (АСЕ), GTÜ, найбільшою організацією незалежних експертів, та австрійським автоклубом ARBÖ. Ще одним переможцем тестів з найвищою оцінкою «наполегливо рекомендовані» від німецького журналу OFF ROAD стали шини Nokian WR SUV 3. Найбільші переваги фінських преміум-шин Nokian WR D3 було продемонстровано у таких характеристиках: «зчеплення», «гальмування» та «управління на снігу». Також вони з блискучим результатом пройшли тести з безпеки управління на мокрому та сухому дорожньому покритті. Саме ці шин Nokian отримали найвищі показники серед усіх протестованих шин у наступних категоріях: «безпека управління в зимових умовах», «безпека управління на сухих дорогах» та «паливна економічність/навколишнє середовище». «На снігу та на льоду Nokian WR SUV 3 просто непереможні», – констатують у німецькому журналі OFF ROAD.

Nokian WR SUV 3 – найкраще зчеплення на льоду та на снігуЯк і минулого року, переможцями тесту стали шини Nokian WR SUV 3, яким немає рівних на снігу та на льоду. Загальна оцінка 2+, сніг 1-, лід 1, шум 1. За німецькою системою оцінювання, відмітка 1 означає «дуже добре», одиниця з мінусом є несуттєво нижчою за одиницю.

На льоду та на снігу ці шини демонструють найкращі показники зчеплення, а також надійну стійкість в сльоту. Серед усіх інших моделей Nokian WR SUV 3 вирізняється точністю маневрування, миттєво та чітко виконуючи команди рульового управління, що дуже складно за непередбачуваних зимових умов.

Шини Nokian відмінно справляються із слизькими дорогами. Об'єктивні спостереження та особиста оцінка водіїв зводяться до того, що ці шини є незаперечними лідерами серед інших моделей.
Десять зимових шин у типорозмірі 205/55 R 16 були протестовані автомобільними клубами ACE, GTÜ і ARBÖ на автомобілі VW Golf. У свою чергу, журнал 4×4 OFF ROAD протестував шість зимових шин для позашляховиків у розмірі 215/65 R16 102 H на VW Tiguan.

Гарантія якості Nokian – спокій для покупцяШини Nokian WR від компанії-виробника зимових шин, що стали світовими рекордсменами та випускаються у широкому асортименті. Так, Nokian WR SUV 3 представлені у 38 типорозмірах від R15 до R20, Nokian WR D3 – у 32 типорозмірах від R13 до R20, що значно полегшує вибір потрібної моделі для українського споживача.

Зимові шини Nokian Hakkapeliitta непереможні в порівняльних тестахЗимові шини Nokian Hakkapeliitta, розроблені спеціально для суворих північних зим, стали абсолютними переможцями у порівняльних тестах, проведених автомобільними журналами країн Скандинавії, України та Росії. На сьогоднішній день шипована шина
Nokian Hakkapeliitta 8 очолює рейтинг переможців тестів у Фінляндії, Швеції, Росії та в Україні.

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com
www.nokiantyres.ua