Шинні центри Vianor: незмінна якість сервісу та послуг у всій мережі

чт квітень 26 10:08 2012

Шинні центри Vianor: незмінна якість сервісу та послуг у всій мережіКомпанія Nokian Tyres Україна взяла участь у виставці «СТО expo 2012», представивши стенд, присвячений мережі шинних центрів Vianor. Будучи найбільшою мережею в своєму сегменті, бренд Vianor впевнено виступив в якості експерта на цьому спеціалізованому заході для автосервісу, що збирає на одному павільйоні найбільших гравців вітчизняного ринку.

Сегмент СТО – один з найбільш перспективних сегментів автомобільного ринку України, що демонструє активний розвиток та великий потенціал. Тому цілком зрозуміло що «СТО expo», ставши майданчиком для обміну досвідом професіоналами, заявила кількісний і якісний приріст в поточному році, збільшивши на 90% площу виставки, на 70% кількість учасників і на 90% кількість семінарів ділової програми в порівнянні з торішніми результатами.

Стабільна робота, якісне покриття, високий рівень професіоналізму, демонстрований всіма шинними центрами, дозволили Vianor впевнено захопити лідируючі позиції і стати найбільшою спеціалізованою мережею в Україні, що нараховує вже 122 точки по всій країні.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні