пт червня 12 12:03 2015 в категорії Корпоративні новини

Співпраця з екологічним акцентом: Nokian Tyres – партнер Electric Marathon 2015

Третього червня в Києві стартувала одна з наймасштабніших та найочікуваніших подій автомобільного сезону 2015 – четвертий міжнародний пробіг електромобілів під патронатом принца Монако Альбера ІІ. Марафон відкрив мер української столиці Віталій Кличко. В офіційній церемонії також взяв участь міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко. Концерн Nokian Tyres, один з провідних виробників автомобільних шин у світі, виступив партнером цього престижного європейського ралі.

Мета Electric Marathon полягає в тому, щоб привернути увагу громадськості до проблем охорони навколишнього середовища і необхідності зниження викидів вуглецю в атмосферу. Ще однією метою марафону було створення мережі стаціонарних станцій для підзарядки електромобілів у країнах Європи.

Учасниками Electric Marathon були екіпажі не лише на електромобілях, а й на електричних мотоциклах і гібридних автомобілях. Відповідно до правил гонки електромобілі пересувалися по громадських автомагістралях разом з іншими учасниками дорожнього руху, а не окремою колоною. Головний критерій перемоги в таких змаганнях – не швидкість, а точність часу прибуття до фінішу. Еталонним вважається час «нульового» автомобіля, який стартував першим та не брав участь у загальному заліку.

Унікальний за форматом і довжиною маршрут Electric Marathon відновлює яскраву сторінку автомобільної історії – ралі Таллінн – Монте-Карло, яке регулярно проводилося з 1930-го по 1939 рік. Маршрут першого Electric Marathon, який відбувся у 2011 році, пролягав з Таллінна до Монте-Карло. Цього року Україна вперше приєдналася до Electric Marathon, і після Братислави у 2012-му і Санкт-Петербурга у 2013-му Києву випала честь стати однією з автомобільних столиць світу.

У ході Electric Marathon 2015 учасники ралі проїхали Україною за маршрутом Київ – Буча – Рівне – Львів, далі траса проходила по території 10 європейських країн. Фінішували учасники 10 червня в Монте-Карло. Про високий статус марафону електромобілів свідчить той факт, що переможців нагороджував Його Світлість Принц Монако Альбер ІІ. Величезну підтримку міжнародному пробігу надавали міська влада та державні структури країн, територією яких пролягав маршрут перегонів.

Концерн Nokian Tyres, світовий лідер у виробництві шин, відомий своїм відповідальним ставленням до питань екології. Тому компанія Nokian Tyres надавав партнерську підтримку такому масштабному «зеленому» автомобільному проекту, як Electric Marathon 2015.

Представництво фінського концерну в Україні, «Нокіан Шина», активно підтримувало автопробіг на території країни. Команда Nokian Tyres Ukraine взяла участь у ралі на електромобілі Renault Fluence. А серед екіпажів, які стартували у Києві, було розіграно комплект шин преміум-класу Nokian Hakka. У день старту Electric Marathon 2015 усі бажаючі мали змогу відвідати фірмову зону Nokian Tyres на Михайлівській площі, поспілкуватися зі співробітниками компанії та отримати детальну консультацію щодо вибору шин. 

Концерн Nokian Tyres послідовно запроваджує використання екологічної сировини та інновацій у розробці та виробництві шин, що дозволяє значно знизити шкідливі викиди в атмосферу. Тому компанія не могла пропустити таку знакову подію, як Electric Marathon 2015. Слід зазначити, що в компанії приділяють величезну увагу вдосконаленню технологічних процесів, щоб зробити їх максимально екологічними. Усією своєю діяльністю Nokian Tyres підтверджує, що виробництво й експлуатація автомобільних шин можуть бути безпечними для навколишнього середовища.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20 
факс. +38 044 220 12 21 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com