пт вересня 29 08:00 2023 в категорії Корпоративні новини

СУСАННА ТУСА ПРИЗНАЧЕНА ГЕНЕРАЛЬНИМ ДИРЕКТОРОМ ТА ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТОМ КОМПАНІЇ NOKIAN TYRES В РУМУНІЇ ТА КЕРІВНИКОМ ПРОЕКТУ ЗАВОДУ В РУМУНІЇ

Сусанна Туса була призначена генеральним директором і віце-президентом заводу Nokian Tyres в Румунії. Вона також стане керівником даного проекту.

Навесні стартував проект Nokian Tyres – перший у світі завод із виробництва шин з нульовим викидом CO2 у місті Орадеа, яке розташоване на північному заході Румунії. Завод планує випустити перші шини в другій половині 2024 року, а комерційне виробництво шин розпочнеться на початку 2025 року. Завод зможе працевлаштувати близько 550 осіб. Сусанна Туса має довгу та багатогранну кар’єру в Nokian Tyres. З 2008 по 2020 рік вона виконувала обов’язки головного юрисконсульта групи, після чого відповідала за закупівлі в глобальному ланцюзі постачання. З 2022 року Сусанна відповідає за початок контрактного виробництва шин для легкових автомобілів, включаючи вибір партнерів та ведення переговорів в рамках угоди. Як генеральний директор з операційної діяльності в Румунії та керівник проекту заводу в Румунії, з початку вересня Сусанна працюватиме з операційною діяльністю Nokian Tyres у Румунії, а також керуватиме місцевою групою управління та проектом будівництва заводу. Місцем розташування Сусанни буде м. Орадеа, Румунія.

6 мільйонів шин на рік

Фабрика в Румунії стане частиною глобальної виробничої мережі Nokian Tyres разом із заводами в США та Фінляндії. Річна потужність заводу становитиме 6 мільйонів шин з можливістю розширення в майбутньому. Фабрика буде зосереджена на виробництві шин для легкових автомобілів і позашляховиків більшого розміру, які будуть продаватися переважно у Центральній Європі. На території також буде розміщено розподільний пункт для зберігання та розповсюдження шин. Загальна площа забудови становить близько 100 000 м2. Загальні інвестиції нового заводу оцінюються приблизно в 650 мільйонів євро, що є однією серед найбільших інвестицій в Румунії за останні роки. Nokian Tyres розпочала набір персоналу в м. Орадеа та в прилеглому районі округу Біхор. Протягом 2023 року набір буде зосереджено на «білих комірцях», а набір виробничого персоналу розпочнеться в першій половині 2024 року. Загальна чисельність персоналу румунського заводу становитиме близько 550 осіб.

 

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 

Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець
 
[email protected]