ср грудня 22 04:00 2021 в категорії Корпоративні новини

Центр для відвідувачів Nokian Tyres в Іспанії отримав сертифікацію LEED v4 Platinum за екологічність

Будівля Центру для відвідувачів у випробувальному центрі Nokian Tyres в Іспанії, що працює на сонячній енергії, отримала платинову сертифікацію LEED v4 Platinum за лідерство в галузі зеленого будівництва.

Рівень сертифікації “платинум” є найвищим сертифікаційним рівнем LEED. Раніше компанія оголосила, що її адміністративні і виробничі потужності в США отримали сертифікацію LEED v4 Gold і Silver.

Випробувальний центр компанії Nokian Tyres, що займає 300 гектарів, знаходиться у містечку Санта-Крус-де-ла-Сарса, приблизно за годину їзди на південь від Мадрида. Тестувальний центр включає 10 випробувальних треків і Центр для відвідувачів. Інспектори відзначили інноваційний підхід до дизайну, енергоефективності і якості внутрішнього середовища Центру для відвідувачів, що стало ключовим рушієм до отримання високого сертифікаційного рівня.

”Я хочу подякувати нашій чудовій команді і в Іспанії, і у Фінляндії. Результатом цієї командної роботи є незрівнянна, красива та унікальна будівля”, - каже Юха Пірхонен (Juha Pirhonen), директор технологічних проектів компанії Nokian Tyres.

Інноваційний дизайн заощаджує воду і енергію

““Платинум” - це відмінний результат сертифікації LEED v4. Планка була високою, і ми отримали хороші бали, особливо відзначили високу енергоефективність і енергетичні характеристики”, - каже Пірхонен.

Сонячні панелі було встановлено для усього випробувального центру, і 21% електроенергії буде використовуватися будівлею Центру для відвідувачів. Інноваційний дизайн включає в себе екологічне управління стічними водами, коли вода після злив використовується для зрошення, та встановлення водопровідних приладів з низьким потоком, які зменшують споживання води.

Захист дикої природи

Компанія також виділила 25 гектарів землі поблизу випробувального центру для захисту дикої природи. На цій території розташовані гніздовища для яструбів та сов та водні елементи для птахів, за якими вестиметься спостереження впродовж наступних трьох років. На ділянці також висадили кам’яні дуби та інші дерева.

Разом з місцевими університетами та партнерами по співпраці компанія Nokian Tyres бере участь у вирощуванні і дослідженні ґваюли, яка може стати новою сировиною для екологічних шин. Плантацією керують місцеві фермери.

 

Читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах: 

http://facebook.com/NokianTyresUkraine 

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]